loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Taurus Sea Power Sp. z o.o. pracuje w systemie enova

enova365 2016Spółka Taurus Sea Power od 1993 r. zajmuje się dystrybucją silników przyczepnych I stacjonarnych, skuterów wodnych, łodzi oraz wyposażenia jachtowego i motorowego do wielu renomowanych stoczni jachtowych I sklepów żeglarskich w Polsce. Od 2011 roku firma działa w oparciu o system do zarządzania enova.
Nasza firma została zbudowana od podstaw na bazie własnej pracy, polskiego kapitału i przemyślanych inwestycji w rozwój. W związku z rozwojem firmy w grudniu 2010 roku zdecydowaliśmy się na zmianę dotychczasowego programu, który nie mógł sprostać naszym wymaganiom. - mówi Prezes Zarządu Tomasz Skibski. Zgodnie z oczekiwaniami Zarządu program powinien w prosty sposób zapewniać szybką rejestrację dużej ilości dokumentów oraz pozycji towarowych w magazynie, jak również zapewnić uzyskanie pełnego obrazu działalności operacyjnej i finansowej.
Zdecydowaliśmy się na system enova firmy Soneta Sp. z o.o. w Krakowie. Program znacznie usprawnił nasz proces wystawiania wszystkich dokumentów handlowych i prowadzenie magazynu. Nowoczesność i intuicyjność programu sprawia, że jest on bardzo przyjazny w użytkowaniu. Ponadto mamy dostęp do szeroko rozbudowanych zestawień księgowych.” - kontynuuje Prezes Tomasz Skibski.
Ukończenie wdrożenia zostało powierzone firmie Magnat Sp. z o.o. z siedzibą w Baninie. Spółka rozpoczęła swoją pracę od analizy przedwdrożeniowej, dokonała migracji danych z poprzedniego systemu, a następnie przeszkoliła użytkowników.
Współpraca z firmą Magnat nie skończyła się wraz z wdrożeniem, nadal możemy liczyć na pomoc merytoryczną i fachowe wsparcie oraz konsultacje umożliwiające nam lepsze wykorzystanie systemu. Z całą pewnością stwierdzam, że wybór firmy Magnat jako naszego Opiekuna był trafnym wyborem, a decyzję o wdrożeniu programu enova uważamy za korzystną.- dodaje Prezes Tomasz Skibski.
Źródło: www.enova.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top

0 - Błąd: 0

0

OOM command not allowed when used memory > 'maxmemory'.

The Page you are looking for doesn't exist or an other error occurred.
Go back, or head over to the home page to choose a new direction.