loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
21 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 55 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności, JEST JUŻ DOSTĘPNY DO POBRANIA!


KLIKNIJ I POBIERZ EGZEMPLARZ JUŻ DZIŚ!


PARTNERZY RAPORTU ERP 2021

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

BIOFARM postawił na system ERP firmy SAP

Jeden z największych producentów farmaceutycznych w Polsce wybiera itelligence na partnera wdrożeniowego Zintegrowanego Systemu Informatycznego SAP ERP. Będzie to kolejny projekt wdrożeniowy w branży farmaceutycznej realizowany przez itelligence.

Biofarm Sp. z o.o. jest jedną z pierwszych firm farmaceutycznych w Polsce, która uzyskała certyfikat GMP potwierdzający najwyższe standardy jakości produkcji farmaceutycznej. Firma nieustannie inwestuje w rozwój nowych rozwiązań, doskonali procesy technologiczne i produkty, rozwija również zasięg swojej działalności na teren Europy Środkowej i Wschodniej.
O wyborze itelligence na partnera wdrożeniowego zadecydowało profesjonalne przygotowanie oferty i prezentacji procesowej systemu. Bezpośrednie rozmowy, dostarczona dokumentacja i przeprowadzona wizyta referencyjna dodatkowo potwierdziły doświadczenie itelligence we wdrożeniu i utrzymaniu systemu SAP w przemyśle farmaceutycznym – mówi Danuta Topolska, Dyrektor Finansowy Biofarm Sp. z o.o.
Kompleksowy projekt wdrożeniowy, którego zakończenie zaplanowano na 2013 rok, obejmie najważniejsze obszary działalności firmy: rachunkowość finansową, środki trwałe, kontroling, sprzedaż i dystrybucję, zaopatrzenie i logistykę, gospodarkę magazynową oraz kontrolę jakości. W systemie docelowo będzie pracować około 100 użytkowników.

Na czas wdrożenia Biofarm Sp. z o.o. skorzysta z usługi Implementation Hosting w Data Center itelligence w Tarnowie Podgórnym pod Poznaniem. Specjaliści itelligence przejmą odpowiedzialność za utrzymanie i administrację rozwiązaniem SAP ERP. itelligence dostarczy również licencje i będzie świadczyć usługi SAP Enterprise Support.
Ważnym argumentem w wyborze dostawcy była dla nas możliwość skorzystania na czas wdrożenia z usługi outsourcingu systemów w Data Center itelligence. Pozwala nam to skoncentrować się na organizacji projektu i tworzeniu koncepcji systemu. Decyzji o ewentualnym zakupie własnej platformy i budowaniu kompetencji w zakresie jej utrzymania nie musieliśmy podejmować od razu. Możemy wybrać optymalne dla nas rozwiązanie w trakcie trwania projektu, znacznie lepiej znając już system SAP – mówi Sławomir Sudnik, Kierownik Projektu w Biofarm. z o.o.
Przemysł farmaceutyczny wymaga od swoich dostawców najwyższej jakości usług, także w obszarze IT. Będąc jednym z dwóch globalnych partnerów SAP na świecie, jesteśmy przygotowani do świadczenia pełnego zakresu usług SAP dla najbardziej wymagających klientów. itelligence jako jedyny dostawca usług outsourcingu SAP w Polsce posiada certyfikat Zarządzania Jakością Usług IT ISO 27001, Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji ISO 20000 oraz Zarządzania Ciągłością Działania BS 25999. Bardzo się cieszę, że nasze doświadczenia i kompetencje we wdrożeniach i utrzymaniu systemów wymagających walidacji zostały docenione przez Biofarm Sp. z o.o. – powiedział Krzysztof Witczak, członek zarządu, dyrektor sprzedaży w itelligence Sp. z o.o.
Źródło: itelligence

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top