loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

System ERP Impuls 5 wesprze URSUSA

BPSC - ERP, systemy ERPNajnowsza wersja systemu ERP Impuls 5 wesprze funkcjonowanie spółki POL-MOT Warfama SA. Producent sprzętu rolniczego skorzysta z bardzo szerokiego zakresu oprogramowania autorstwa BPSC – planowana funkcjonalność produkcyjna dedykowana zostanie między innymi nowej linii ciągników URSUS. Wdrożenie przeprowadzi firma Infovide-Matrix.
Decyzję o rozpoczęciu wdrażania w naszych zakładach systemu „Impuls 5” poprzedziły szczegółowe analizy oraz badania rynkowe - powiedział Karol Zarajczyk, wiceprezes POL-MOT Warfama SA. - Dzięki wdrożeniu tego systemu uzyskamy większe możliwości kontrolne jeśli chodzi o ekonomikę produkcji oraz poprawę jakości zarządzania procesami produkcyjnymi i sprzedażowymi.
Wraz z początkiem grudnia uruchomiona zostanie w Lublinie produkcja ciągników Ursus. W pierwszej kolejności spółka zajmie się produkcją ciągników o mocy 110 KM, jednak w niedalekiej przyszłości planowane jest rozszerzenie zakresu produkowanych ciągników o zakresy mocowe od 50 do 160 KM. Obok szerokiej gamy ciągników firma posiada w ofercie urządzenia do nawożenia, a także prasy, zbieracze, ładowacze, agregaty uprawo-siewne. Od czerwca tego roku spółka z Dobrego Miasta dostarcza na rynek samochody typu pick-up o nazwie Grand Tiger, produkowane w lubelskim oddziale.
Zakres planowanego wdrożenia „Impuls 5” obejmuje wszystkie główne procesy biznesowe realizowane w spółce POL-MOT Warfama SA, ze szczególnym uwzględnieniem procesów produkcyjnych we wszystkich oddziałach. Nasza spółka została wybrana do realizacji tego projektu z uwagi na bogate doświadczenia we wdrożeniach systemów ERP w firmach produkujących maszyny i urządzenia rolnicze – powiedział Paweł Wiechecki, Dyrektor Zarządzający w Sektorze Przemysł i Energetyka Infovide-Matrix.
Wdrażany w POL-MOT Warfama SA system Impuls 5 obejmie także procesy biznesowe zachodzące w firmie. System ERP wspierać będzie sfery: finansowo-księgową, kadrowo-płacową, środki trwałe, gospodarkę materiałową, dystrybucję, transport, zarządzanie produkcją procesową, budżetowanie, relacje z klientami (CRM).
Impuls 5 jest rozwiązaniem, które z powodzeniem funkcjonuje w przedsiębiorstwach produkujących maszyny i urządzenia. Takie firmy jak Defro, Die Tech czy Remet od lat wykorzystują nasze oprogramowanie w obszarach produkcji, finansów czy dystrybucji – zauważa Arkadiusz Bała, Dyrektor ds. Współpracy w Partnerami w BPSC SA. – W przypadku POL-MOT Warfama SA mamy do czynienia z producentem urządzeń i pojazdów o wyjątkowo szerokim i zróżnicowanym asortymencie – dodaje Arkadiusz Bała.
POL-MOT Warfama SA jest jedyną spółką działającą w segmencie maszyn i urządzeń dla rolnictwa notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Specjalizuje się w produkcji maszyn i urządzeń rolniczych - m.in. pras zwijających, owijarek, rozrzutników obornika, przyczep, ładowaczy czołowych typu TUR, ładowaczy zaczepianych i zawieszanych tylnych oraz ciągników rolniczych. Posiada zakład produkcyjny w Dobrym Mieście k. Olsztyna, a także oddziały produkcyjne w Biedaszkach Małych k. Kętrzyna, Opalenicy i Lublinie. W lubelskim oddziale montowane są samochody Grand Tiger typu pick-up wyposażone w wysokoprężną jednostkę o mocy 170 KM i napęd na obie osie. W marcu 2009 r. spółka uzyskała świadectwo homologacji pick-upa uprawniające do sprzedaży samochodu na terenie Unii Europejskiej. POL-MOT Warfama SA jest producentem najnowocześniejszych i najbardziej wydajnych linii LTBS służących do produkcji brykietu i pelletu wykorzystywanego masowo w energetyce.

Źródło: www.bpsc.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top