loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Macrologic wygrywa! System ERP w Morskim Instytucie Rybackim w Gdyni

Macrologic wygrał przetarg i rozpoczyna wdrożenie systemu ERP w Morskim Instytucie Rybackim – Państwowym Instytucie Badawczym w Gdyni.
Prace wdrożeniowe będą prowadzone w następujących obszarach: finanse i księgowość, logistyka, personel, budżetowanie, zamówienia publiczne, elektroniczny obieg dokumentów. Projekt obejmie także opracowanie portalu CMS z uwzględnieniem serwisu pracowniczego z grafikowaniem, informacji controlingowej, obiegu faktur kosztowych, zapotrzebowania i delegacji oraz analiz OLAP. Wartość umowy wynosi 639 tys. zł netto.

MIR jest najstarszą placówką badań morza w Polsce, nadzorowaną przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. W czerwcu 2011 r. uzyskał status Państwowego Instytutu Badawczego i tym samym dołączył do elitarnego grona PIB-ów w Polsce. Do głównych obszarów badań MIR należą dyscypliny umożliwiające ekosystemowe podejście do zarządzania rybołówstwem morskim: ekologia morza, chemia środowiska morskiego, technologia sprzętu połowowego oraz ekonomika rybacka. Obszar badań innowacyjnych i technicznych realizowanych przez MIR obejmuje technologię i mechanizację przetwórstwa rybnego oraz chemię żywności pochodzenia morskiego.

Źródło: www.macrologic.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top