loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Mebelplast - jeden z największych polskich producentów, dostawców oraz eksporterów mebli tapicerowanych cenionych w kraju i na świecie, zarządza zasobami ludzkimi z SIMPLE.ERP Personel.
 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
System zapewnia sprawne zarządza personelem firmy, rozproszonym w wielu salonach firmowych zlokalizowanych we wszystkich dużych miastach w Polsce.

Zarządzanie najważniejszym zasobem firmy jakim jest Personel, za pomocą narzędzi IT wspomagającym optymalizację i redukcję kosztów, umożliwia optymalizację procesów operacyjnych jak również wspiera realizację strategii firmy.

Mebelplast to firma która od ponad 20 lat, odnosi sukcesy na wymagających rynkach zdobywając pozycję lidera. Obecnie producent eksportuje pond 70 % wyrobów do krajów UE oraz Szwajcarii, USA, Kanady, a nawet Arabii Saudyjskiej.

Źródło: www.simple.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top