loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Firma IFS poinformowała, że firma Beijer Electronics, producent z segmentu zaawansowanych technologii, wdrożyła system ERP IFS Applications w dziale Industrial Data Communications i szwedzkim dziale HMI. Rozwiązanie jest wyposażone w innowacyjny interfejs użytkownika IFS Enterprise Explorer, opracowany z myślą o poprawie komfortu pracy. Zastosowano w nim innowacyjną nawigację, często spotykaną w aplikacjach konsumenckich w internecie.
Beijer Electronics jest czołowym dostawcą zaawansowanej automatyki przemysłowej oraz niezawodnych rozwiązań do transmisji danych. Firma zdecydowała się na wdrożenie IFS Applications w skali całej grupy w celu wsparcia i standaryzacji procesów biznesowych. System ERP IFS Applications okazał się dopasowany nie tylko pod względem funkcjonalnym. Od innych rozwiązań odróżnia się przyjaznością dla użytkowników, znakomicie wyrażoną poprzez interfejs IFS Enterprise Explorer.
W dzisiejszych czasach użytkownicy, zwłaszcza młodsi, oczekują nowoczesnych i funkcjonalnych interfejsów, takich jak IFS Enterprise Explorer. Dlatego tak duży nacisk podczas wyboru aplikacji biznesowych postawiliśmy na kwestie użyteczności. Ocena pod tym kątem była jednym z czynników decydujących o wyborze IFS Applications. Dzięki wdrożeniu interfejsu IFS Enterprise Explorer zwiększamy wydajność pracy użytkowników, oferując intuicyjne narzędzie, pozwalające na łatwą nawigację wśród danych biznesowych – powiedział Joakim Stolt, IT Manager w Beijer Electronics.
Rozumiemy złożony charakter działalności Beijer Electronics prowadzonej w wielu krajach. Naszym celem zawsze było projektowanie rozwiązań z myślą o użytkownikach, w taki sposób, aby nawigacja i rejestracja danych były jak najprostsze. Jesteśmy przekonani, że Beijer Electronics uzyska wiele korzyści dzięki naszej koncentracji na użyteczności i wygodzie korzystania z narzędzi – powiedział Dan Matthews, CTO korporacji IFS.
Użyteczność jest traktowana priorytetowo przez korporację IFS, co jest doceniane przez klientów firmy. Interfejs IFS Enterprise Explorer został niezwykle dobrze przyjęty, motywując IFS do dalszych ulepszeń w toczących się pracach badawczo-rozwojowych. Firma IFS wprowadziła niedawno do oferty nowe rozwiązanie Business Intelligence oraz narzędzia do współpracy oparte na mechanizmach społecznościowych – we wszystkich tych przypadkach zastosowano nowoczesne, przyjazne dla użytkowników rozwiązania interfejsu.

Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top