loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
18 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 46 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Comarch ALTUM – system ERP u duńskiego producenta kosmetyków

Brodr. Jorgensen, właściciel m.in. takich kosmetycznych marek jak JELP, GOSH Cosmetics, LUMENE, ACE of FACE, oraz multisportowej marki odzieżowej KAPPA, wdraża inteligentną platformę klasy ERP – Comarch ALTUM.
Partner Comarch – firma ADVANTEC z Zielonej Góry. Intensywny rozwój firmy Brodr. Jorgensen oraz chęć podniesienia jej konkurencyjności skłoniły Zarząd przedsiębiorstwa do poszukiwań odpowiedniego zintegrowanego systemu informatycznego do zarządzania prowadzonym biznesem, podporządkowanego specyficznym wymogom branż, w których działa spółka.

O wyborze rozwiązania ERP Comarch ALTUM zdecydowały jego nowoczesna architektura, możliwość dostosowania do potrzeb rynku duńskiego i międzynarodowego, zaawansowane możliwości modułu Business Intelligence oraz bardzo elastyczne Workflow, które na etapie wdrożenia, jak i eksploatacji systemu pozwoli na szybkie i efektywne dostosowywanie się firmy do nowych potrzeb i zmian.

Od nowego systemu informatycznego Brodr. Jorgensen oczekuje automatyzacji procesów biznesowych polegających na szybkiej elektronicznej wymianie danych między odbiorcami w Europie i Estonii a dostawcami towarów. Dla firmy równie ważne jest także wsparcie procesu raportowania zamówień i sprzedaży dzięki wielowymiarowemu narzędziu analitycznemu klasy Business Intelligence oraz wsparcie dla sprzedaży w zakresie kanału B2B (zamówienia poprzez Internet).

Wybór systemu Comarch ALTUM pozwoli także na automatyzacje: zamówień zakupu, procesu zamówień u dostawcy, procesu fakturowania i rozliczeń w zakresie prowadzonej działalności handlowej oraz automatyzację rozliczeń z bankowością.

Wdrożone zostaną następujące moduły platformy Comarch ALTUM: Sprzedaż, Business Intelligence, Finanse i Księgowość oraz Workflow.
Dzięki możliwością, jakie daje nam najnowsza platforma klasy ERP – Comarch ALTUM, bardzo elastycznie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby rynków do tej pory nam niedostępnych – dostarczając system spełniający oczekiwania nawet bardzo wymagającego klienta – podkreśla Michał Maliszewski, prezes Zarządu ADVANTEC Sp. z o.o.
Historia Brodr. Jorgensen Group rozpoczęła się w Danii pod koniec XIX wieku. W portfolio spółki znajdują się następujące marki: JELP – specjalistyczne, hipoalergiczne proszki do prania i płyny do płukania; GOSH Cosmetics – kosmetyki kolorowe, akcesoria, zapachy, pielęgnacja włosów, pielęgnacja twarzy oraz ciała; LUMENE – naturalne kosmetyki; ACE of FACE – kosmetyki do makijażu oczu; KAPPA – multisportowa marka odzieżowa; MONTAGNE JEUNESSE – kosmetyki do pielęgnacji twarzy; GEOMAR – kosmetyki do pielęgnacji ciała i urody, stworzone na podstawie oligoelementów pochodzących z Morza Martwego.

Źródło:  COMARCH

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top