loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Firma EccoWood Sp. z o.o., dostawca innowacyjnych produktów, jakimi są deski kompozytowe i tarasowe, znajdujące zastosowanie w systemach tarasowych, wybrała Comarch CDN XL, jeden z szerokiej gamy produktów Comarch ERP.
EccoWood to wzorcowy przykład małej firmy, która dzięki doświadczeniu i zaangażowaniu ludzi, a także wykorzystaniu nowych technologii w krótkim czasie osiągnęła wzrost.

Istniejąca infrastruktura informatyczna, która wcześniej funkcjonowała w firmie EccoWood znacząco odbiegała od nowoczesnych standardów. Dodatkowo biorąc pod uwagę, iż system IT to jeden z ważnych czynników, które wpływają na pozycję rynkową firmy, Zarząd przedsiębiorstwa podjął decyzję o wdrożeniu nowoczesnego rozwiązania IT.

Dzięki wykorzystywanemu w EcooWood modułowi Sprzedaż systemu Comarch CDN XL, firma EccoWood ma dostęp do aktualnej informacji o kontrahentach, aktywnie zarządzą polityką cenową i rabatami oraz śledzi stan realizacji każdej inwestycji.
Firma PROFISOFT poleciła nam odpowiednie dla nas rozwiązanie, jakim jest oprogramowanie z oferty Comarch ERP – Comarch CDN XL. Uzyskaliśmy na jego temat bardzo pozytywne referencje z firm, z którymi utrzymujemy kontakty biznesowe. System został doskonale dopasowany do naszych wymagań, przez co widać wymierne efekty – mówi Piotr Walkiewicz, prezes Zarządu EccoWood Sp. z o.o
EccoWood jest ekologicznym kompozytem naturalnego drewna bambusowego i polimerów HDPE. Materiał składa się w 60 proc. z włókien bambusowych, w 30 proc. z polimerów pochodzących z recyklingu HDPE i w 10 proc. ze środków wiążących. W procesie technologicznym mieszanka ta prasowana jest w wysokiej temperaturze i pod wysokim ciśnieniem. Dzięki temu produkty EccoWood odporne są na działanie warunków atmosferycznych.

Źródło: COMARCH

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top