loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
21 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 55 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności, JEST JUŻ DOSTĘPNY DO POBRANIA!


KLIKNIJ I POBIERZ EGZEMPLARZ JUŻ DZIŚ!


PARTNERZY RAPORTU ERP 2021

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

DAX Cosmetics wybrał system ERP firmy Microsoft

W marcu 2012 roku DAX Cosmetics wybrał IT.integro na swojego partnera w zakresie wdrożenia systemu ERP Microsoft Dynamics NAV w swojej organizacji.
Ten znany polski producent kosmetyków postanowił istotnie zmodernizować działalność swoich działów sprzedaży, zakupów, magazynu oraz finansowego i wprowadzić do organizacji jednolicie działający system ERP wspierający równocześnie realizację procesów biznesowych z partnerami (relacje B2B). DAX zakupił już licencję dla 40 użytkowników systemu we wspomnianych powyżej obszarach.

Nowe rozwiązanie zastąpi działające dotąd niezależnie odrębne programy w różnych działach. Celem całego przedsięwzięcia jest usprawnienie działalności firmy w obsłudze swoich klientów, procesie zakupu komponentów do produkcji, zwiększenie efektywności magazynu oraz równie istotne wprowadzenie elektronicznej wymiany danych (EDI) z partnerami w powyższych obszarach. Na realizację tego projektu DAX pozyskał dofinansowanie w ramach Działania 8.2 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

DAX Cosmetics, jedna z czołowych polskich firm kosmetycznych, ma już ponad 25 lat doświadczenia w produkcji kosmetyków. Spółka specjalizuje się w produkcji i sprzedaży kosmetyków pielęgnacyjnych do twarzy i do ciała oraz wyrobów ochronnych do opalania. Są to preparaty dostępne w drogeriach, aptekach i sklepach wielkopowierzchniowych w całej Polsce. Produkty Dax można także znaleźć w 22 krajach świata, między innymi w: Egipcie, Turcji, Kanadzie, Jordanii, Białorusi, Wielkiej Brytanii, Hongkongu czy Korei Południowej. Liczba krajów, do których firma eksportuje swoje produkty rośnie z roku na rok.

Źródło: IT.Integro

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top