loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Zespół Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej wybrał sprawdzony system ERP firmy SIMPLE wspierający procesy zarządcze we wszystkich obszarach działalności administracyjnej placówki.
 
 
 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
 
Projekt „Modernizacja systemu zarządzania ZOZ w Suchej Beskidzkiej z wykorzystaniem technologii informatycznych wraz z wdrożeniem e-usług” realizowany będzie realizowany przez Partnera firmy SIMPLE S.A. - SIMPLE Sp. z o.o.

Szpital w Suchej Beskidzkiej istnieje od roku 1982 jest jednym z większych i nowocześniejszych szpitali funkcjonujących na Podbeskidziu. Stosowane są w nim standardy akredytacyjne, nagradzane Certyfikatami poświadczającymi wysoką jakość świadczonych usług.

Źródło: www.simple.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top