loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Infor10 ERP Business w Metalpolu

Infor ogłosił dzisiaj, że firma Metalpol Węgierska Górka Sp. z o.o. wybrała system Infor10 ERP Business (SyteLine) do poprawy efektywności swoich procesów. Metalpol to jedna z najstarszych firm metalurgicznych w Polsce, ciesząca się bogatą tradycją. Nowy system ERP jest głównym elementem strategii wzrostu Metalpol, która ma na celu usprawnienie procesów biznesowych i utrzymanie długoterminowej przewagi konkurencyjnej na szybko rozwijającym się rynku.
ERP Business zastąpi piętnastoletnie oprogramowanie księgowe używane do tej pory w firmie. Dzięki dostosowanych do specyfiki branży funkcjonalności obsługi procesów wytwórczych, aplikacja Infor wspiera wszystkie kluczowe elementy łańcucha wartości, ze szczególnym nastawieniem na planowanie i przebieg procesu wytwórczego oraz kontrolę jakości. Trax S.A., lokalny partner firmy Infor, będzie asystował we wdrożeniu rozwiązania w zakładzie Metalpol.

Metalpol wytwarza szeroką gamę produktów z żeliwa sferoidalnego i szarego dostosowanego do indywidualnych wymagań klientów. Ponad 250 pracowników będzie miało dostęp do zintegrowanego systemu zarządzania produkcją oraz finansami, wspomagających obsługę klienta w firmie. ERP Business ułatwi współdzielenie danych między działami i pracownikami przedsiębiorstwa, przyspieszając dzięki temu proces podejmowania decyzji. Aplikacja obejmuje dostosowane do branży wytwórczej procesy biznesowe, które pomogą firmie Metalpol zmodernizować zakład produkcyjny, a przy tym wzmocnić swoją pozycję jako wiodącego wytwórcy odlewów z żeliwa oraz armatury przemysłowej w Polsce i Europie Środkowej.

Kiedyś rozwiązania ERP były takie same bez względu na potrzeby klienta, a przy tym trudne we wdrożeniu,” powiedział Jean-Philippe Pommel, Dyrektor Kanałów EMEA, Infor. “Nasze zorientowane na cele pakiety przemysłowe wbudowane w system Infor10, pozwalają klientom na szybkie przyjęcie sprawdzonych procesów biznesowych, mając na uwadze ograniczenia czasowe i budżetowe. Naszym celem jest wyposażenie Metalpol w możliwości pozwalające mu na wyróżnienie się szybkością funkcjonowania na tle konkurencji.
ERP Business pozwoli nam na bardziej efektywną realizację naszych planów biznesowych,” powiedział Włodzimierz Walaszek, Dyrektor Ekonomiczno-Finansowy, Metalpol Węgierska Górka Sp. z o.o. “Dzięki wsparciu ze strony Infor, usprawnimy standardy pracy naszych użytkowników, podniesiemy ich kompetencje oraz odpowiedzialność za procesy biznesowe.
Metalpol Węgierska Górka Sp. z o.o. to jeden z najstarszych zakładów branży metalurgicznej w Polsce. Pierwsza huta żelaza została założona w 1838 roku. Matalpol wytwarza szeroką gamę produktów z żeliwa sferoidalnego i szarego. Firma oferuje odlewy dla branży motoryzacyjnej, sektora maszynowego, rolniczego, budownictwa i robót publicznych, górnictwa i kolejnictwa oraz armatury przemysłowej dla systemów wodno-kanalizacyjnych.

Źródło: INFOR

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top