loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

System ERP enova firmy Soneta został zintegrowany z usługą invooclip

enova365 2016Dzięki dokonanej integracji, każda z firm używająca systemu enova będzie miała możliwość w prosty i szybki sposób uruchomić obsługę faktur elektronicznych invooclip. Usługa invooclip zapewnia bezpieczny dostęp on-line do przechowywanych faktur elektronicznych oraz innych dokumentów elektronicznych przez okres 6 lat, a także dystrybucję dokumentów z potwierdzeniem odbioru.
{MosModulem module=ERP_Dzial}
W celu zapewnienia autentyczności pochodzenia i integralności treści usługa invooclip umożliwia stosowanie podpisu elektronicznego oraz znacznika czasu pod podpisaną fakturą elektroniczną lub innym dokumentem.
 
System enova to najnowszej generacji oprogramowanie ERP (ang. enterprise resource planning – planowanie zasobów przedsiębiorstwa) przeznaczone do kompleksowego zarządzania firmami oraz instytucjami. Aplikacja składa się ze zintegrowanych ze sobą i wykorzystujących wspólną bazę danych modułów, z których każdy odpowiada za określony obszar działalności organizacji (np. księgowość, logistyka, handel, obsługa klienta, HR, rachuba płac, magazyn) i wspomaga występujące w jego obrębie procesy. Istnieje na rynku od 2002, w tym czasie wybrało go ponad 6500 firm i instytucji.

Źródło: www.enova.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top