loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Fabryka Silników Elektrycznych Tamel pracuje na SAP ERP

W marcu br. Tamel, jeden z największych producentów silników elektrycznych w naszej części Europy, zakończył wspierany przez BCC projekt rolloutu korporacyjnych rozwiązań SAP ze spółki w Austrii.
Przedsięwzięcie polegało na przeniesieniu i dostosowaniu korporacyjnego wzorca SAP z ATB Austria Antriebstechnik AG do tarnowskiej spółki. BCC wspierało rollout SAP w Tamelu w zakresie finansów i środków trwałych, kontrolingu, gospodarki materiałowej oraz sprzedaży i dystrybucji.
Dzięki współpracy z BCC otrzymaliśmy system nie tylko spójny ze standardami korporacyjnymi, ale przede wszystkim dostosowany do naszych oczekiwań i potrzeb” – mówi Martin Neuman, Prezes Tamel SA.
Obecnie w Tamelu rozpoczyna się wdrożenie SAP w zakresie planowania produkcji, również prowadzone przez BCC.

Tamel, część austriackiej grupy ATB, jest jednym z największych producentów silników elektrycznych w naszej części Europy. Oferuje silniki ogólnego przeznaczenia, przeciwwybuchowe, ognioszczelne, jednofazowe, wielobiegowe, a także silniki specjalne, będące modyfikacjami konstrukcyjnymi dostosowanymi do indywidualnych potrzeb najbardziej wymagających klientów. Tarnowski zakład zatrudnia około 1000 osób.

Źródło: BCC

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top