loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

IFS  ogłasił podpisanie nowej, rozszerzonej umowy z firmą Saab, globalnym dostawcą produktów i usług dla sektora lotnictwa i obrony. Umowa ta stanowi platformę pozwalającą zapewnić globalny rozwój firmy Saab i obejmuje dodatkowe licencje na system ERP IFS Applications.
Saab jest klientem IFS od 1994 roku. Od tego czasu obie firmy ściśle współpracują nad rozwijaniem i doskonaleniem rozwiązania biznesowego stosowanego przez Saab. W roku 2009 firma Saab podpisała umowę z IFS dotyczącą wdrożenia systemu IFS Applications w całej grupie.

Nowo podpisana umowa stanowi rozszerzenie dotychczasowej relacji biznesowej pomiędzy firmami i umożliwi globalny rozwój i standaryzację globalnej działalności firmy Saab. Zgodnie ze strategią IFS polegającą na rozwoju sieci partnerskiej firmy oraz w celu zapewnienia skalowalnego rozwoju, firmy nawiązały również szeroką współpracę z globalnym integratorem systemów (SI).
Umowa ta wytycza naszą przyszłą ścieżkę rozwoju w kontekście IFS Applications – powiedział Mats Hutin, dyrektor ds. informatyki w firmie Saab. Dostawca oprogramowania biznesowego dla globalnej firmy, takiej jak Saab, musi oferować najlepsze rozwiązania branżowe i usługi w dowolnym miejscu na świecie. Szykujemy się do rozszerzenia naszej działalności na arenie globalnej, a umowa ta gwarantuje, że będziemy posługiwać się elastycznym systemem biznesowym i posiadać wsparcie elastycznej międzynarodowej organizacji.
Mamy przyjemność ogłosić kolejny rozdział w naszej wieloletniej współpracy z firmą Saab – powiedział dyrektor generalny IFS Scandinavia Glenn Arnesen. Strategia IFS polega na aktywnym badaniu nowych metod dostarczania usług dla dużych międzynarodowych klientów. Dzięki temu możemy zaoferować pakiety rozwiązań łączące najlepsze w swojej klasie funkcjonalności z globalnym wsparciem technicznym i ofertą usług przy zastosowaniu elastycznego modelu dostaw opartego na potrzebach klienta. Umowa z firmą Saab to kolejny dowód, że nasza strategia jest skuteczna. Mamy nadzieję, że czeka nas jeszcze wiele lat wzajemnie owocnej współpracy.
Lotnictwo i obrona stanowią dla IFS jeden z docelowych segmentów rynku. System ERP IFS Applications™ obejmuje wiodące na rynku gotowe rozwiązanie komponentowe wspierające logistykę opartą na wydajności (Performance-Based Logistics, PBL), obsługę logistyczną wykonawców (Contractor Logistics Support, CLS) i programy operatorów flot, rozwiązania dla produkcji na rzecz obrony, a także rozwiązania MRO (obsługa techniczna, naprawy i remonty), rozwiązania do zarządzania majątkiem i flotą, zarządzania łańcuchem dostaw oraz zarządzania cyklem życia produktów.

Do klientów firmy IFS należą: dowództwo US Air Force Materiel Commands, brytyjska marynarka wojenna i armia, norweskie siły powietrzne i marynarka wojenna, a także konsorcjum Eurofighter. Rozwiązania IFS wykorzystują również firmy świadczące usługi MRO oraz niezależne centra serwisowe, takie jak Aero-Dienst GmbH, Alitalia Maintenance Systems, K&L Microwave, Hawker Pacific, Ensign Bickford i Todd Pacific Shipyards. Ponadto IFS dostarcza rozwiązania dla wiodących producentów uzbrojenia i sprzętu wojskowego, takich jak General Dynamics, Lockheed Martin, BAE Systems i GE Aircraft Engines.

Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top