loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Mieleckie Pogotowie Ratunkowe z systemem ERP Maat

compsoftOprogramowania ERP mieleckiego COMP Softu wspomoże zarządzanie Powiatową Stacją Pogotowia Ratunkowego w Mielcu. Stosowna umowa została podpisana 6 października 2012 r.
Do końca roku 2012 zostaną wdrożone moduły MAAT_Finanse, MAAT_Sprawozdania_Finansowe, MAAT_Majątek_Trwały, MAAT_Przepływ_Dokumentów, MAAT_Gospodarka_Magazynowa i MAAT_Pracownicy.

Mimo, że system ERPMAAT funkcjonuje już w kilku Zakładach Opieki Zdrowotnej, w tym także Szpitalach Wojewódzkich, wspomagając tam zarządzanie tzw. częścią szarą, obsługa Pogotowia Ratunkowego stanowi nowe wyzwanie dla COMP Softu i pozwala na wejście do nowego obszaru w ramach przedsiębiorstw użyteczności publicznej.
Czasu jest niewiele, aby zdążyć z zamknięciem projektu do końca roku. Musimy w tym czasie dokonać także migracji danych z wcześniej użytkowanych przez Pogotowie systemów. Od Nowego Roku Klient będzie już mógł pracować na jednym, spójnym rozwiązaniu. MAAT zastąpi kilka „wyspowych”, nie powiązanych ze sobą programów. Ponadto Pogotowie będzie funkcjonowało w oparciu o bazę danych Oracle – niekwestionowanego lidera tej branży na świecie. – mówi Zbigniew Pokora, szef projektu ze strony COMP Soft.
Wśród głównych celów projektu jest usprawnienie przepływu informacji pomiędzy różnymi komórkami firmy, a także ich pełna integracja.

Źródło: www.compsoft.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top