loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
21 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 55 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności, JEST JUŻ DOSTĘPNY DO POBRANIA!


KLIKNIJ I POBIERZ EGZEMPLARZ JUŻ DZIŚ!


PARTNERZY RAPORTU ERP 2021

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Akwawit-Polmos SA wdroży system SAP ERP

Akwawit-Polmos, jedna z największych i najszybciej rozwijających się firm sektora spirytusowego podpisała umowę z itelligence na systemu SAP ERP oraz aplikacji Business Intelligence.

Celem wdrożenia jest usprawnienie wszystkich procesów biznesowych, w tym zarządzanie finansami, produkcją i sprzedażą w spółkach Akwawit-Polmos i Wratislavia-Bio oraz przygotowanie narzędzi niezbędnych do analizowania danych finansowych przez zarząd spółek.

Kompleksowy projekt wdrożeniowy obejmie najważniejsze obszary działalności firmy: rachunkowość finansową, środki trwałe, kontroling, sprzedaż i dystrybucję, produkcję, zaopatrzenie i logistykę, gospodarkę magazynową oraz kontrolę jakości. W ramach projektu opracowany zostanie również moduł pełnej obsługi procesu akcyzowego i podatkowego.

Założeniem projektu jest wdrożenie podstawowych funkcjonalności takich jak moduł finansowy, kontrolingowy, gospodarka materiałowa oraz sprzedaż i dystrybucja do końca 2012 r., pozostałe moduły do końca lipca 2013 r. W systemie docelowo będzie pracować ponad 100 użytkowników.
Projekt wdrożenia zintegrowanego systemu do zarządzania SAP jest ważnym elementem strategii naszej firmy. Dzięki wdrożeniu firma Akwawit-Polmos zyska nie tylko szybkie narzędzie do analizy danych finansowych ale również narzędzie usprawniające pracę całego zespołu. – powiedział Grzegorz Ślak, Prezes Zarządu Akwawit-Polmos S.A. oraz Wratislavia-Bio sp. z o.o.
Cieszę się, że przedstawiciele firmy Akwawit-Polmos wybrali itelligence jako partnera wdrożeniowego. Będąc Złotym Partnerem SAP oraz jednym z trzech partnerów o statusie SAP Global VAR na świecie gwarantujemy Klientom pełen zakres usług na najwyższym poziomie niezbędnych do wdrożenia, utrzymania i rozwoju systemu SAP. Jestem pewien, że Klient będzie zadowolony ze współpracy z itelligence, a bogate doświadczenie i wiedza naszych konsultantów zostaną docenione. - Arnold Nowak, Prezes Zarządu, itelligence sp. z o.o.
Pierwsze spotkanie zespołów wdrożeniowych już za nami. Określiliśmy zasady prowadzenia projektu i przepływu informacji pomiędzy Spółkami. Zdefiniowaliśmy istotne elementy wdrożenia systemu ERP, tak aby sprawnie rozpocząć prace wdrożeniowe. – powiedział Michał Furman Kierownik Projektu, itelligence sp. z o.o.
Źródło: itelligence

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top