loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw - firma IFS  poinformowała, że korporacja China Yangtze Power Corporation (CYPC), właściciel największej na świecie hydroelektrowni Three Gorges, wdrożyła system ERP IFS Applications z interfejsem użytkownika IFS Enterprise Explorer w dwóch nowych hydroelektrowniach na rzece Jinsha w Chinach.
W sierpniu 2011 roku korporacja CYPC podpisała z IFS umowę dotyczącą wdrożenia systemu IFS Applications w dwóch megahydroelektrowniach na rzece Jinsha. System zarządzania wytwarzaniem energii ePMS Jinsha River, oparty na systemie ERP IFS Applications, pomaga firmie CYPC osiągać jej cele biznesowe poprzez wspomaganie zarządzania majątkiem trwałym i wytwarzaniem energii oraz wspieranie współpracy na wszystkich poziomach organizacji w basenie rzeki Jinsha.

CYPC jest klientem firmy IFS od 2002 roku, gdy system IFS Applications wybrano jako rozwiązanie do wspomagania zarządzania hydroelektrownią Three Gorges. System ePMS Jinsha River oparty jest na aktualnej wersji platformy IFS Applications używanej w hydroelektrowni Three Gorges. Rozwiązanie to spełnia wymagania związane z zarządzeniem działalnością wielu elektrowni na rzece Jinsha. Ponadto firma CYPC planuje wdrożyć nowej generacji system ePMS w grupie Three Gorges, przyspieszając aktualizację używanego przez tę grupę systemu zarządzania wytwarzaniem energii.
System IFS Applications oferuje zaawansowane funkcje i umożliwia pracę z większą wydajnością, co pomaga nam zapewniać bezpieczeństwo i ciągłość pracy wielu elektrowni — powiedział Zhang Cheng, prezes korporacji CYPC. Firma CYPC przyspieszy aktualizację dodatkowych systemów ePMS w oparciu o platformę firmy IFS, aby uzyskać zunifikowany system zarządzania wytwarzaniem energii elektrycznej. Uważamy, że nowe rozwiązanie typu ePMS odegra ważną rolę w procesie zwiększania rentowności, bezpieczeństwa i wydajności wytwarzania energii.
System, działający w oparciu o najnowszą wersję IFS Applications, wykorzystuje najnowocześniejsze rozwiązania, w tym technologię mobilną, umożliwiając zarządzanie całym regionem. IFS Applications zapewnia centralizację systemu, wdrożenia ogólnofirmowych klasyfikacji i oznaczeń danych, a także ustandaryzowanych procesów zarządzania działalnością i wytwarzaniem energii, które spełniają wielowymiarowe wymagania związane z księgowaniem kosztów we wszystkich elektrowniach, jednostkach wytwórczych i wydziałach.

Dzięki intuicyjnemu i łatwemu w obsłudze interfejsowi IFS Enterprise Explorer pracownicy firmy CYPC mogą generować spersonalizowane kwerendy i klasyfikacje danych, co wspomaga wymianę informacji i poprawia wydajność. System znacznie usprawnia proces zarządzania w kaskadowych hydroelektrowniach firmy CYPC na rzece Jinsha i stanowi solidną podstawę dla przyszłych działań. Jan Brunaes, prezes IFS Asia Pacific, wręczył firmie CYPC nagrodę za innowacyjne wykorzystanie środowiska IFS Enterprise Explorer (IFS Enterprise Explorer Innovative Applications Award) na oficjalnej ceremonii.
Z zadowoleniem informujemy o pomyślnym wdrożeniu systemu IFS Applications w hydroelektrowniach firmy CYPC. Współpracując z wiodącymi firmami, takimi jak CYPC, stale dostarczamy rozwiązania oparte na najlepszych praktykach branżowych, co pozwala nam wzmacniać naszą czołową pozycję w globalnym sektorze energetycznym. CYPC to dynamiczne przedsiębiorstwo i mamy nadzieję kontynuować wspieranie jej rozwoju w przyszłości — powiedział Jan Brunaes.
Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top