loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

7milowy wdraża system ERP w firmie transportowo-spedycyjnej

7milowy przeprowadzi kompleksowe wdrożenie systemu ERP w firmie Adampol S.A., specjalizującej się w międzynarodowym i krajowym transporcie samochodów osobowych, dostawczych i półciężarowych.
Wdrożenie systemu SAP Business All-in-One (SPRINT) obejmie finanse (SAP FI) i kontroling (SAP CO), gospodarkę materiałową (SAP MM) oraz sprzedaż i dystrybucję (SAP SD). W ramach systemu zostaną także uruchomione funkcje SAP w obszarach kadr i płac (HR).

SAP zostanie zintegrowany z branżowymi systemami transportowymi i spedycyjnymi, z których korzysta Adampol, w tym z autorskim oprogramowaniem TLS. W tym celu 7milowy zbuduje interfejsy pozwalające na wymianę informacji związanych z tworzonymi w TLS zleceniami transportowymi, zleceniami demontażu samochodów (dodatkowa usługa świadczona przez Adampol), jak również wspierającymi pracę serwisu naprawczego oraz procesy likwidacji szkód komunikacyjnych.

Jak podkreśla Kamil Mazurkiewicz, Dyrektor Finansowy Adampol SA:

By sprawnie zarządzać bazą pojazdów i procesami logistycznymi oraz skracać czas realizacji usług, a równocześnie optymalizować koszty, wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania IT: od poziomu pojedynczego samochodu, wyposażonego w system monitorowania satelitarnego GPS, po zaawansowane narzędzia do planowania tras, optymalizacji załadunku i transportu. System SAP połączy wszystkie te aplikacje w jedną całość, pełniąc rolę nadrzędnej platformy zarządczej i analitycznej w firmie.
SAP SPRINT to oferowany przez 7milowego system SAP z zamodelowanymi procesami biznesowymi.

W usługach transportowo-spedycyjnych liczy się czas dotarcia z punktu A do punktu B. Wybraliśmy rozwiązanie SPRINT, bo podobnie jak nasi klienci chcemy szybko dotrzeć do celu, którym jest pełne wykorzystanie możliwości systemu SAP – dodaje Kamil Mazurkiewicz.
Oprócz prac wdrożeniowych i integracyjnych, 7milowy dostarczy również licencje i będzie świadczyć usługi serwisowe SAP Enterprise Support.

Z funkcjonalności SAP SPRINT będzie korzystać blisko 60 pracowników Adampolu.

Prace projektowe rozpoczęły się w styczniu, start systemu jest zaplanowany na 1 października br.

Adampol SA zajmuje się krajowym i międzynarodowym transportem samochodów osobowych, dostawczych i półciężarowych. Posiada kilkaset własnych autotransporterów oraz współpracuje z około 400 sprawdzonymi podwykonawcami. Dysponuje też dwoma nowoczesnymi terminalami samochodowymi.

Źródło: www.7milowy.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top