loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Galeco usprawnia procesy biznesowe, wdrażając IFS Applications

IFS - ERPIFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Galeco, jeden z czołowych na polskim rynku producentów systemów orynnowania, wdrożyła system IFS Applications™. Rozwiązanie firmy IFS usprawniło procesy biznesowe w obszarze produkcji i planowania.


Galeco specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji systemów rynnowych ze stali I PVC. Zakłady produkcyjne mieszczą się w Balicach pod Krakowem, a sieć regionalnych biur handlowych obejmuje osiem lokalizacji na terenie Polski. Galeco działa również na rynkach europejskich, eksportując produkty m.in. do Rosji, Czech, na Litwę, Białoruś oraz do Rumunii. Spółki zależne Galeco działają na Węgrzech, Słowacji oraz Ukrainie.

Przed wdrożeniem systemu IFS Applications w firmie Galeco korzystano z kilku niezależnych narzędzi informatycznych, których integracja była uciążliwa i czasochłonna. Ponadto wcześniej używane oprogramowanie było przestarzałe technologicznie i nie wspierało istotnych procesów biznesowych w przedsiębiorstwie.

Wdrożenie systemu IFS Applications umożliwiło zintegrowanie i uporządkowanie procesów biznesowych. Spójne środowisko IT obejmuje główne obszary funkcjonowania przedsiębiorstwa, zapewniając sprawny przepływ informacji na każdym poziomie organizacyjnym.
O wyborze oferty firmy IFS zdecydowały dwie istotne przyczyny – zaawansowana funkcjonalność rozwiązania oraz fakt, że IFS Applications jako rozwiązanie o zasięgu globalnym zapewni w przyszłości wsparcie rozwoju naszej firmy – mówi Szczepan Buryło, prezes zarządu Galeco Sp. z o.o. „Największe korzyści uzyskaliśmy w obszarze produkcji i planowania ze względu na uporządkowanie procesów i łatwiejszy dostęp do informacji zarządczej. Jesteśmy obecnie lepiej przygotowani na zwiększenie skali działania firmy.
Z przyjemnością informujemy o pomyślnym zakończeniu wdrożenia IFS Applications w firmie Galeco” — mówi Marcin Taranek, prezes zarządu IFS CEE. „Firmy produkcyjne potrzebują globalnego rozwiązania umożliwiającego zarządzanie produkcją w czasie rzeczywistym. Nasze rozwiązanie zapewnia dostęp do dokładnych i aktualnych informacji oraz uwzględnia procesy związane z produkcją, pozwalając na bardziej skuteczną kontrolę jakości i zwiększanie efektywności przedsiębiorstwa.
Wdrożenie zakończyło się w pierwszym kwartale 2013 roku.

Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top