loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Aquila Yachts wdrożyła SAP Business One z 7milowym

Aquila Yachts z Trójmiasta, firma zajmująca się projektowaniem, budową i remontem dużych jachtów i innych jednostek pływających, od maja 2013 r. korzysta z systemu SAP Business One. Projekt wdrożeniowy przeprowadziła spółka 7milowy z Grupy BCC.SAP Business One to dostępne w ofercie SAP kompleksowe rozwiazanie ERP przygotowane specjalnie dla małych przedsiębiorstw. To sprawdzone rozwiązanie, na którym pracują firmy na całym świecie, może być dostosowywane i rozbudowywane w zależności od zmieniających się potrzeb biznesowych firmy. Wdrożenie systemu w Aquila Yachts objęło pełen zakres funkcjonalności obejmujący: finanse i księgowość, zakupy, zarządzanie magazynem i produkcją, sprzedaż i obsługę klienta oraz raportowanie. Dorota Chłopik, Dyrektor Finansowa i Główna Księgowa w Aquila Yachts podsumowuje:
Pracujemy projektowo. Każdy jacht to dla nas oddzielny, osobno rozliczany projekt. Poszukiwaliśmy narzędzia, które umożliwi nam zarządzanie produkcją w ujęciu projektowym i pozwoli kontrolować jej rentowność. Dzięki dostępnym w SAP Business One zintegrowanym funkcjonalnościom możemy obecnie zarządzać całym cyklem produkcji, sprzedaży i rozliczeń w jednym spójnym narzędziu. Konsultanci 7milowego dostosowali konfigurację rozwiązania do naszych potrzeb.
W standardzie SAP Business One na jednej platformie dostępnych jest 26 wersji językowych, co w połączeniu z wbudowanym kreatorem wydruków pozwala generować dokumenty marketingowe, logistyczne i kosztowe dla klientów i kooperantów firmy na całym świecie.

Wsparcie serwisowe dla użytkowników systemu w Aquila Yachts będzie świadczyć 7milowy.

Aquila Yachts sp. z o.o., firma zlokalizowana w Rotmance pod Gdańskiem, zajmuje się budową jachtów komercyjnych i sportowych. Ma duże doświadczenie w projektowaniu i przeprojektowywaniu jachtów żaglowych i motorowych, houseboatów, tramwajów wodnych, małych statków pasażerskich i żaglowych, a także drzewc i takielunku wielkich żaglowców. Świadczy także usługi w zakresie przeprowadzania rejestracji jachtów i kompletowania wszystkich wymaganych dokumentów żeglugowych. Przeprowadza próby stateczności i niezatapialności, a także wydaje opinie rzeczoznawcze oraz wykonuje wyceny jachtów i form. Aquila Yachts wdraża opracowany przez siebie innowacyjny system technologiczny polimodularnej zabudowy wymiennych wnętrz oraz inne innowacyjne technologie, które znacząco obniżają koszty budowy jachtów i dają możliwość niemal dowolnego zindywidualizowanego rozplanowania wnętrz w ramach kosztów jednostki budowanej seryjnie. System jest oparty na programie SAP współpracującym z techbologiami CNC.

Źródło: www.7milowy.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top