loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Aquila Yachts wdrożyła SAP Business One z 7milowym

Aquila Yachts z Trójmiasta, firma zajmująca się projektowaniem, budową i remontem dużych jachtów i innych jednostek pływających, od maja 2013 r. korzysta z systemu SAP Business One. Projekt wdrożeniowy przeprowadziła spółka 7milowy z Grupy BCC.SAP Business One to dostępne w ofercie SAP kompleksowe rozwiazanie ERP przygotowane specjalnie dla małych przedsiębiorstw. To sprawdzone rozwiązanie, na którym pracują firmy na całym świecie, może być dostosowywane i rozbudowywane w zależności od zmieniających się potrzeb biznesowych firmy. Wdrożenie systemu w Aquila Yachts objęło pełen zakres funkcjonalności obejmujący: finanse i księgowość, zakupy, zarządzanie magazynem i produkcją, sprzedaż i obsługę klienta oraz raportowanie. Dorota Chłopik, Dyrektor Finansowa i Główna Księgowa w Aquila Yachts podsumowuje:
Pracujemy projektowo. Każdy jacht to dla nas oddzielny, osobno rozliczany projekt. Poszukiwaliśmy narzędzia, które umożliwi nam zarządzanie produkcją w ujęciu projektowym i pozwoli kontrolować jej rentowność. Dzięki dostępnym w SAP Business One zintegrowanym funkcjonalnościom możemy obecnie zarządzać całym cyklem produkcji, sprzedaży i rozliczeń w jednym spójnym narzędziu. Konsultanci 7milowego dostosowali konfigurację rozwiązania do naszych potrzeb.
W standardzie SAP Business One na jednej platformie dostępnych jest 26 wersji językowych, co w połączeniu z wbudowanym kreatorem wydruków pozwala generować dokumenty marketingowe, logistyczne i kosztowe dla klientów i kooperantów firmy na całym świecie.

Wsparcie serwisowe dla użytkowników systemu w Aquila Yachts będzie świadczyć 7milowy.

Aquila Yachts sp. z o.o., firma zlokalizowana w Rotmance pod Gdańskiem, zajmuje się budową jachtów komercyjnych i sportowych. Ma duże doświadczenie w projektowaniu i przeprojektowywaniu jachtów żaglowych i motorowych, houseboatów, tramwajów wodnych, małych statków pasażerskich i żaglowych, a także drzewc i takielunku wielkich żaglowców. Świadczy także usługi w zakresie przeprowadzania rejestracji jachtów i kompletowania wszystkich wymaganych dokumentów żeglugowych. Przeprowadza próby stateczności i niezatapialności, a także wydaje opinie rzeczoznawcze oraz wykonuje wyceny jachtów i form. Aquila Yachts wdraża opracowany przez siebie innowacyjny system technologiczny polimodularnej zabudowy wymiennych wnętrz oraz inne innowacyjne technologie, które znacząco obniżają koszty budowy jachtów i dają możliwość niemal dowolnego zindywidualizowanego rozplanowania wnętrz w ramach kosztów jednostki budowanej seryjnie. System jest oparty na programie SAP współpracującym z techbologiami CNC.

Źródło: www.7milowy.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top