loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformowała, że Helsinki Energy, jedna z największych firm z sektora energetycznego w Finlandii, wybrała system IFS Applications™ 8 w celu usprawnienia procesów z zakresu zarządzania finansowego oraz zarządzania projektami. Umowa dotyczy licencji i usług o wartości 1,5 miliona euro.
 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 


Dostarczająca energię elektryczną 400 000 klientów firma Helsinki Energy potrzebowała nowego, scentralizowanego oprogramowania biznesowego, które pomogłoby zoptymalizować i skonsolidować najważniejsze procesy składające się na jej działalność. Po wyczerpującej procedurze przetargowej wybór padł na IFS Applications.
Wybraliśmy ofertę IFS ze względu na duże doświadczenie tej firmy we współpracy z sektorem energetyki oraz jej dogłębną znajomość specyfiki naszej branży — mówi dyrektor Helsinki Energy Group ds. usług, Kauno Kaija. System IFS Applications 8 w najwyższym stopniu spełnia nasze wymagania dotyczące zarządzania finansowego i zarządzania projektami, a przy tym jest pojedynczym rozwiązaniem. Z pewnością pomoże nam osiągnąć założone cele biznesowe.
Od 1983 roku oferujemy rozwiązania dla sektora energetyki i przedsiębiorstw użyteczności publicznej. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie związane z tą branżą przyniesie liczne korzyści firmie Helsinki Energy — mówi dyrektor zarządzający fińskiego oddziału IFS, Tapani Pohjonen. Z przyjemnością witamy kolejne duże fińskie przedsiębiorstwo z sektora energetyki w gronie naszych klientów i liczymy na owocną współpracę.
Rozwiązanie IFS zakupione przez firmę Helsinki Energy obejmuje moduły do zarządzania finansowego i zarządzania projektami. Wdrożenie powinno się zakończyć wiosną 2014 roku.

Energetyka i przedsiębiorstwa użyteczności publicznej to jeden z segmentów, na których skupia się firma IFS. IFS od początku opracowuje i dostarcza rozwiązania dla tego sektora oparte na sprawdzonych praktykach i specyficznych wymaganiach branży, takie jak oprogramowanie do zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa, do zarządzania projektami inwestycyjnymi oraz do zarządzania cyklem życia majątku trwałego. Rozwiązania firmy IFS uwzględniają wszystkie najważniejsze procesy biznesowe przedsiębiorstw w ramach zintegrowanego pakietu aplikacji do zarządzania inwestycjami, łańcuchem dostaw, majątkiem przedsiębiorstwa i pracą, obsługą serwisową i umowami, wspierania zrównoważonego rozwoju, zarządzania finansami, zasobami ludzkimi, dokumentacją i in. Opłacalny w eksploatacji i skalowalny system IFS Applications™ znajduje zastosowanie w dużych przedsiębiorstwach, które doceniają jego funkcjonalność.

Najbardziej zaawansowane funkcje przeznaczone dla sektora usług użyteczności publicznej, zoptymalizowana architektura aplikacji oraz dedykowany zespół doświadczonych specjalistów sprawiły, że rozwiązanie IFS wybrały czołowe przedsiębiorstwa z tej branży, takie jak Three Gorges, National Hydroelectric Power Corporation, Brookfield Renewable Power, Mälarenergi, Horizon Utilities, Torresol, Barking Power, France Telecom, B Sky B, Tennet, Vantaa Energy, a także elektrownie jądrowe w Szwecji (E.On OKG, Vattenfall Forsmark, Ringhals), RPA (PBMR) i Chinach (Sanmen, Shandong i Qinshan).

Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top