loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
21 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 55 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności, JEST JUŻ DOSTĘPNY DO POBRANIA!


KLIKNIJ I POBIERZ EGZEMPLARZ JUŻ DZIŚ!


PARTNERZY RAPORTU ERP 2021

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformowała, że Helsinki Energy, jedna z największych firm z sektora energetycznego w Finlandii, wybrała system IFS Applications™ 8 w celu usprawnienia procesów z zakresu zarządzania finansowego oraz zarządzania projektami. Umowa dotyczy licencji i usług o wartości 1,5 miliona euro.
 REKLAMA 
 RAPORT ERP 2021 - KLIKNIJ POBIERZ PORÓWNAJ 


Dostarczająca energię elektryczną 400 000 klientów firma Helsinki Energy potrzebowała nowego, scentralizowanego oprogramowania biznesowego, które pomogłoby zoptymalizować i skonsolidować najważniejsze procesy składające się na jej działalność. Po wyczerpującej procedurze przetargowej wybór padł na IFS Applications.
Wybraliśmy ofertę IFS ze względu na duże doświadczenie tej firmy we współpracy z sektorem energetyki oraz jej dogłębną znajomość specyfiki naszej branży — mówi dyrektor Helsinki Energy Group ds. usług, Kauno Kaija. System IFS Applications 8 w najwyższym stopniu spełnia nasze wymagania dotyczące zarządzania finansowego i zarządzania projektami, a przy tym jest pojedynczym rozwiązaniem. Z pewnością pomoże nam osiągnąć założone cele biznesowe.
Od 1983 roku oferujemy rozwiązania dla sektora energetyki i przedsiębiorstw użyteczności publicznej. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie związane z tą branżą przyniesie liczne korzyści firmie Helsinki Energy — mówi dyrektor zarządzający fińskiego oddziału IFS, Tapani Pohjonen. Z przyjemnością witamy kolejne duże fińskie przedsiębiorstwo z sektora energetyki w gronie naszych klientów i liczymy na owocną współpracę.
Rozwiązanie IFS zakupione przez firmę Helsinki Energy obejmuje moduły do zarządzania finansowego i zarządzania projektami. Wdrożenie powinno się zakończyć wiosną 2014 roku.

Energetyka i przedsiębiorstwa użyteczności publicznej to jeden z segmentów, na których skupia się firma IFS. IFS od początku opracowuje i dostarcza rozwiązania dla tego sektora oparte na sprawdzonych praktykach i specyficznych wymaganiach branży, takie jak oprogramowanie do zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa, do zarządzania projektami inwestycyjnymi oraz do zarządzania cyklem życia majątku trwałego. Rozwiązania firmy IFS uwzględniają wszystkie najważniejsze procesy biznesowe przedsiębiorstw w ramach zintegrowanego pakietu aplikacji do zarządzania inwestycjami, łańcuchem dostaw, majątkiem przedsiębiorstwa i pracą, obsługą serwisową i umowami, wspierania zrównoważonego rozwoju, zarządzania finansami, zasobami ludzkimi, dokumentacją i in. Opłacalny w eksploatacji i skalowalny system IFS Applications™ znajduje zastosowanie w dużych przedsiębiorstwach, które doceniają jego funkcjonalność.

Najbardziej zaawansowane funkcje przeznaczone dla sektora usług użyteczności publicznej, zoptymalizowana architektura aplikacji oraz dedykowany zespół doświadczonych specjalistów sprawiły, że rozwiązanie IFS wybrały czołowe przedsiębiorstwa z tej branży, takie jak Three Gorges, National Hydroelectric Power Corporation, Brookfield Renewable Power, Mälarenergi, Horizon Utilities, Torresol, Barking Power, France Telecom, B Sky B, Tennet, Vantaa Energy, a także elektrownie jądrowe w Szwecji (E.On OKG, Vattenfall Forsmark, Ringhals), RPA (PBMR) i Chinach (Sanmen, Shandong i Qinshan).

Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top