loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy w Olsztynie jest kolejną wyspecjalizowaną jednostką medyczną, która udzieliła firmie SIMPLE pisemnych rekomendacji, związanych z realizacją wdrożenia systemu SIMPLE.ERP w obszarze administracyjnym Szpitala.

{loadpositon Wiadomosci_Dzial}

Projekt składał się z kilku etapów. Wykonano analizę przedwdrożeniową, na podstawie której dokonano implementacji systemu w wymaganych obszarach i zdefiniowanych funkcjonalnościach. Dokonano również szczegółowej integracji między systemami szpitalnymi. Następnym krokiem było sprawne wprowadzenie pracowników szpitala w obsługę systemu, tak aby rozpoczęcie w nim pracy nie zakłóciło wykonywanych obowiązków.
Jesteśmy przekonani, że Szpital wybrał najlepszego partnera do współpracy. Zdecydowaliśmy się na wdrożenie SIMPLE.ERP ze względu na jego elastyczność oraz bogatą funkcjonalności spełniającą specjalne wymagania branży medycznej. SIMPLE S.A. zapewniło nam dobry system i wysoki stopień profesjonalizmu podczas jego wdrożenia.
Szpital Dziecięcy w Olsztynie to wiodąca placówka medyczna lecząca dzieci z wadami wrodzonymi, nowotworem, schorzeniem nerek, cukrzycą, chorobami reumatologicznymi, metabolicznymi, kardiologicznymi, schorzeniami przewodu pokarmowego, chorobami zakaźnymi, schorzeniami oczu. W placówce rocznie hospitalizowanych jest około 24 tys. pacjentów.

Źródło: www.simple.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top