loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, został wybrany jako dostawca oprogramowania do planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP) dla Instytutu Butantan, brazylijskiego ośrodka badań biomedycznych stowarzyszonego z sekretariatem zdrowia stanu São Paulo. Umowa dotyczy licencji i usług o wartości przekraczającej 2 miliony USD.

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 


Instytut Butantan jest jednym z największych ośrodków badań biomedycznych na świecie, wytwarzającym 90 procent wszystkich szczepionek i surowic używanych w Brazylii w celach zapobiegawczych i leczniczych. Instytut Butantan zajmuje się także badaniami związanymi ze zdrowiem publicznym oraz realizuje misje naukowe w Brazylii i za granicą pod auspicjami organizacji pozarządowych, takich jak Światowa Organizacja Zdrowia, UNICEF i Narody Zjednoczone.
IFS to bezpieczny i wypróbowany wybór w dużych przetargach na dostawy oprogramowania dla przedsiębiorstw w Ameryce Łacińskiej — powiedział Lávio Falcão, dyrektor generalny w firmie IFS Latin. Wdrożyliśmy wbudowaną obsługę brazylijskich kodów podatkowych, w tym paragonów fiskalnych, i zbudowaliśmy silną sieć wsparcia i serwisu w regionie. Planujemy utrzymać naszą mocną pozycję w Ameryce Łacińskiej, szczególnie w branżach podlegających silnej regulacji, w których wymagane jest nadawanie numerów seryjnych i stosowanie udokumentowanych procesów zarządzania jakością.
Produkcja procesowa to jeden z rynków docelowych firmy IFS. IFS zapewnia funkcjonalność uwzględniającą specyfikę branży na potrzeby przedsiębiorstw wytwarzających chemikalia, artykuły spożywcze, farby i tusze oraz farmaceutyki. System IFS Applications™ obsługuje wszystkie newralgiczne procesy biznesowe, w tym kontrolę zgodności materiałów, równoważenie partii, zarządzanie recepturami, zarządzanie jakością oraz prognozowanie popytu. System ten obejmuje także rozwiązania przeznaczone do zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa, cyklem życia produktu, relacjami z klientami, finansami oraz zasobami ludzkimi.


Klienci firmy IFS z branży produkcji procesowej to m.in. Jotun, Dyrup, Willamette Valley Company, AkzoNobel, Sherwin-Williams, Farrow & Ball, Teknos, Imerys, Becker Industrial Coatings, ACO Hud, LGC Ltd, Neste Oil, Oriflame, Heaven Hill Distilleries Inc, Bridor, Cloetta, Boyd’s Coffe, Tazo Tea, W. Grants, Bolix S.A., Diamond Pet Foods, Kettle Foods, Bronco Wine oraz Chingford Fruit.

Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top