loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Zakończyło się wdrożenie systemu ERP firmy REKORD u krajowego lidera w produkcji rolet i markiz - Vertex S.A. z Czechowic - Dziedzic, firmy wchodzącej w skład fińskiej grupy Pisla.

W jego wyniku, Klient uzyskał zintegrowane rozwiązanie dotyczące pełnego wspomagania procesów biznesowych.

Wdrożenie objęło następujące obszary:
  • finanse 
  • sprzedaż
  • gospodarka materiałowa
  • produkcja
  • zasoby ludzkie
  • portal analityczny

W jego trakcie zastosowano jedno z najbardziej innowacyjnych rozwiązań w zakresie wytwarzania wyrobów o bardzo dużej ilości opcji wykonania dopasowanych do potrzeb Klienta. W efekcie, moduły sprzedażowo-produkcyjne pracują na rekordowo krótkim indeksie wyrobowym, a całość kartoteki wyrobów obejmującej kilka milionów pozycji zamknięto na mniej niż 200 pozycjach indeksów rodzin wyrobów, z dedykowanym konfiguratorem zapewniającym walidację poprawności wyboru opcji konfiguracji wraz z doborem ceny. Istotny jest fakt, iż zapis struktury wyrobu oraz marszruty procesu wytwarzania zyskał postać algorytmiczną, a sama dokumentacja produkcyjna generowana jest w oparciu o szablony i dystrybuowana zbiorczo.


Niewątpliwą korzyścią dla Klienta jest jednolita baza wiedzy o wyrobie, kompleksowe zarządzanie procesami biznesowymi, jak również możliwość prowadzenia sprzedaży w oparciu o konfigurator, zwalniający poniekąd z potrzeby "myślenia" o możliwościach technicznych wykonania i polityce cenowej.

Warto zauważyć, że wdrożenie w firmie Vertex S.A. prowadzone było metodą ewolucyjną: po integracji z dotychczasowym oprogramowaniem nastąpiła stopniowa wymiana modułów w poszczególnych obszarach, co umożliwiło zamknięcie procesu wdrożeniem modułów sprzedażowych i produkcyjnych.

VERTEX S.A. to jeden z liderów rynku technik osłonowych. Swoją ofertę kieruje do firm zajmujących się produkcją i montażem osłon okiennych, projektantów i przedsiębiorstw budowlanych. Firma powstała w 1994 r. w Pszczynie jako producent osłon okiennych, głównie żaluzji poziomych i pionowych. Sukcesywnie powiększała swoją ofertę produktową oraz zasięg działania. Obecnie firma produkuje rolety zewnętrzne i wewnętrzne, żaluzje pionowe i poziome, plisy, bramy, moskitiery oraz okna. Vertex S.A. obsługuje klientów w Polsce i za granicą, wyróżniając się szybkim terminem realizacji, szeroką, opartą w dużej mierze na własnych systemach ofertą produktową oraz wykwalifikowaną kadrą. Firma posiada również profesjonalną grupę serwisową, która służy fachową pomocą w pobraniu wymiarów i razie wszelkich wątpliwości co do pomiaru bądź montażu.

Źródło: REKORD

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top