loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Mostva Sp. z o.o. jedna z największych firm spedycyjno – transportowych rekomenduje rozwiązanie firmy SIMPLE.

{loadpositon Wiadomosci_Dzial}
MOSTVA jako firma o zasięgu międzynarodowym z ponad 150 osobowym kapitałem ludzkim, prężnie działa i rozwija się z pomocą Zintegrowanego Systemu Informatycznego firmy SIMPLE. System SIMPLE eksploatowany jest w obszarach najistotniejszych dla Spółki:
  • Finanse i Księgowość
  • Majątek Trwały
  • Obrót Towarowy
  • Zarządzanie Personelem
Podpisując umowę z SIMPLE S.A. kierowaliśmy się znaczną integracją całego systemu poczynając od finansów i księgowości poprzez obrót towarowy, majątek trwały, kadry i płace łącznie z możliwością automatycznego realizowania płatności dzięki możliwościom współpracy z systemami dostępu do banków typu VIDEOTEL (BPH PBK) czy BRESOK i iBRE (BRE Bank).
Mostva Sp. z o.o. to jedna z największych w Polsce firm spedycyjno-transportowych. Podstawową działalnością spółki jest obsługa logistyczna i techniczna nowych samochodów osobowych i dostawczych. Obecnie firma posiada 2 oddziały na terenie kraju, zlokalizowane w Gdyni oraz Mszczonowie. MOSTVA została utworzona w Polsce w 1997 roku przez niemiecką firmę MOSOLF oraz francuską STVA.
 
Źródło: www.simple.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top