loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Kolejne wdrożenie w Uczelni Wyższej zakończone sukcesem

Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie udzieliła pisemnych rekomendacji oprogramowaniu SIMPLE.EDU oraz zespołowi konsultantów, zaangażowanych w realizację usług związanych z projektem.
{loadpositon Wiadomosci_Dzial}

Pomimo niezwykle napiętego harmonogramu i krótkich terminów zespół konsultantów (….) zrealizował doskonale wszystkie prace wdrożeniowe systemu SIMPLE.EDU w następujących obszarach:
  • Finanse i Księgowość z rozbudową o moduł do tworzenia raportów, zestawień i analiz finansowych w czasie rzeczywistym (INFO)
  • Majątek Trwały
  • Obrót Towarowy
  • Zarządzanie Personelem
Decydując się na kontynuację współpracy z SIMPLE S.A. kierowaliśmy się przed wszystkim doświadczeniem firmy w zakresie informatyzacji Uczelni Wyższych oraz integracją całego systemu. Poczynając od Finansów i Księgowości poprzez Obrót Towarowy, Majątek trwały, Zarządzanie Personelem oraz część dziekanatową, na wdrożenie której zdecydowaliśmy się w 2013 roku i trwa ono w chwili obecnej.

Zdecydowaliśmy się na wdrożenie SIMPLE.EDU ze względu na jego elastyczność oraz bogatą funkcjonalność spełniającą specjalne wymagania branży edukacyjnej.
Źródło: www.simple.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top