loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

BCC wspiera wdrożenie SAP ERP w Agri Plus

Wiodący producent trzody chlewnej, Agri Plus z Poznania, rozpoczął w lipcu br. wdrożenie systemu SAP ze wsparciem BCC.

Firma Agri Plus jest spółką należącą do grupy kapitałowej Smithfield Foods, w skład której wchodzi również Animex SA, lider sektora produkcji mięsa w Polsce. We wdrożeniu SAP w Agri Plus zostaną wykorzystane rozwiązania wcześniej uruchomione w Animex SA, również ze wsparciem BCC.

System SAP ERP w Agri Plus będzie wspierać zarządzanie finansami i kontrolingiem, gospodarkę materiałową i magazynową oraz sprzedaż i dystrybucję. Ponadto firma skorzysta z funkcjonalności (hurtowni danych SAP BW, raportowania skonsolidowanego SAP SEM/BCS oraz narzędzi automatyzujących przepływ informacji i zadań między pracownikami (SAP Business Workflow) . Konsultanci BCC przystosują również - funkcjonującą w Animex - platformę integracyjną opartą na technologii SAP PI (Process Integration), łączącą SAP z innymi aplikacjami.

Według planów, pracownicy Agri Plus zaczną korzystać z nowego systemu w lipcu 2014 r.

Źródło: www.bcc.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top