loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
21 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 55 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności, JEST JUŻ DOSTĘPNY DO POBRANIA!


KLIKNIJ I POBIERZ EGZEMPLARZ JUŻ DZIŚ!


PARTNERZY RAPORTU ERP 2021

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

BCC wspiera wdrożenie SAP ERP w Agri Plus

Wiodący producent trzody chlewnej, Agri Plus z Poznania, rozpoczął w lipcu br. wdrożenie systemu SAP ze wsparciem BCC.

Firma Agri Plus jest spółką należącą do grupy kapitałowej Smithfield Foods, w skład której wchodzi również Animex SA, lider sektora produkcji mięsa w Polsce. We wdrożeniu SAP w Agri Plus zostaną wykorzystane rozwiązania wcześniej uruchomione w Animex SA, również ze wsparciem BCC.

System SAP ERP w Agri Plus będzie wspierać zarządzanie finansami i kontrolingiem, gospodarkę materiałową i magazynową oraz sprzedaż i dystrybucję. Ponadto firma skorzysta z funkcjonalności (hurtowni danych SAP BW, raportowania skonsolidowanego SAP SEM/BCS oraz narzędzi automatyzujących przepływ informacji i zadań między pracownikami (SAP Business Workflow) . Konsultanci BCC przystosują również - funkcjonującą w Animex - platformę integracyjną opartą na technologii SAP PI (Process Integration), łączącą SAP z innymi aplikacjami.

Według planów, pracownicy Agri Plus zaczną korzystać z nowego systemu w lipcu 2014 r.

Źródło: www.bcc.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top