loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Jedna z największych wrocławskich uczelni wybrała oprogramowanie SIMPLE

Ogłoszone przez Uczelnię postępowanie przetargowe na realizację projektu Wykonanie dzieła w postaci dostawy licencji, zaprojektowania konfiguracji, wykonania, uruchomienia i wdrożenia Zintegrowanego Systemu Informatycznego klasy ERP dla Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu wyłoniło ofertę firmy SIMPLE z autorskim oprogramowaniem dedykowanym Uczelniom Wyższym – SIMPLE.EDU.
 

{loadpositon Wiadomosci_Dzial}
 
Zarządzanie tak dużą organizacją, pod względem zatrudnienia jak i majątku, jaką jest Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu wymaga odpowiednich narzędzi, przy pomocy których Władze placówki będą mogli podejmować trafne decyzje zarządcze. Dlatego też, wdrożenie systemu SIMPLE.EDU obejmie następujące obszary:

Finanse i Księgowość Majątek Trwały Obrót Towarowy Zarządzanie Personelem Elektroniczny Obieg Dokumentów Budżetowanie i Kontroling Obsługa Zamówień Publicznych Remonty Zarządzania Nieruchomościami Portal Pracowniczy Obszar Bazus – Akademiki

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu to liczący się ośrodek badań w dziedzinie nauk ekonomicznych i nauk o zarządzaniu, jak również jedna z największych szkół ekonomicznych w kraju. Odgrywa ważną rolę w kształceniu ekonomistów, w badaniach naukowych i pracach dla gospodarki. Jest również aktywnym partnerem w międzynarodowych kontaktach naukowych i dydaktycznych.

Działalność naukowo-badawcza i dydaktyczna uczelni jest prowadzona przez ponad 800 osobową kadrę na czterech wydziałach: Nauk Ekonomicznych, Inżynieryjno-Ekonomicznym, Zarządzania, Informatyki i Finansów, Ekonomii, Zarządzania i Turystyki. W murach szkoły kształci się ponad 17 000 studentów, w ramach 9 kierunków.

Wartość kontraktu to prawie 4 000 000,00 złotych.

Źródło: www.simple.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top