loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Politechnika Świętokrzyska z pakietem ERP SIMPLE

Jedna z największych uczelni technicznych w województwie świętokrzyskim - Politechnika Świętokrzyska będzie użytkownikiem systemu ERP dedykowanego sektorowi edukacyjnemu - SIMPLE.EDU.
 
 
{loadpositon Wiadomosci_Dzial}
W wyniku rozstrzygnięcia postępowania przetargowego spółka SIMPLE została wybrana wykonawcą zadania dostawy i wdrożenia Zintegrowanego Systemu Zarządzania (ZSZ) opartego na rozwiązaniu klasy ERP oraz HRM wraz z dostawą infrastruktury dodatkowej dla Politechniki Świętokrzyskiej w ramach realizacji projektu „Doskonalenie jakości zarządzania Politechniką Świętokrzyską WiRKIN”.
 
Wdrożenie obejmie następujące obszary:
  • Finanse i Księgowość wraz z integracją z serwisem transakcyjnym PekaoBIZNES23
  • Majątek Trwały wraz z systemem obsługi czytników kodów kreskowych
  • Obrót Towarowy
  • Zarządzanie Personelem wraz z integracją z programem Płatnik
  • HRM do zarządzania kapitałem ludzkim oraz planowania i rozliczania czasu pracy pracowników zatrudnionych w Uczelni
  • Budżetowanie i analizy
  • Obieg dokumentów

Politechnika Świętokrzyska jest najstarszą szkołą w regionie i jedyną na tym terenie państwową uczelnią techniczną. Jej początek datuje się na 1965 rok. Aktualnie Politechnika zatrudnia 450 nauczycieli akademickich, którzy dbają o wysoki poziom wiedzy ponad 10 000 studentów w ramach 16 kierunków i 50 specjalności.

Źródło: www.simple.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top