loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Wdrożenie MS Dynamics NAV 2013 w firmie Conhpol

Specjaliści JCommerce rozpoczęli proces implementacji systemu MS Dynamics NAV 2013, którego funkcjonalności zwiększą efektywność procesów biznesowych firmy Conhpol. Proces wdrożenia poprzedzony był wnikliwą analizą wszystkich obszarów przedsiębiorstwa, by dobrać jak najlepsze rozwiązanie do potrzeb firmy.
 

 
Zaplanowane prace programistyczne nastawione są na przygotowanie interfejsów umożliwiających prowadzenie biznesu w modelu B2B, wyeliminowanie dokumentów w formie papierowej i zastąpienie ich dokumentami elektronicznymi. Co więcej, nastąpi integracja systemów informatycznych wykorzystywanych dotychczas w firmie.
 
Umożliwi ona automatyczną wymianę danych pomiędzy systemami oraz zapewnienie dostępu on-line (przez www) do informacji biznesowych i do systemu ERP dla kluczowych partnerów biznesowych. Realizacja projektu wdrożeniowego przez specjalistów z JCommerce zapewni firmie Conhpol znaczną poprawę sprawności funkcjonowania i zarządzania całym przedsiębiorstwem oraz wzrost jego konkurencyjności.

Conhpol to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku obuwniczym w Polsce i w Europie. Wytwarza obuwie wizytowe wykonane ze skór naturalnych w bogatym asortymencie kolorystycznym.

Źródło: www.jcommerce.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top