loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

MPK w Legnicy usprawnia zarządzanie przedsiębiorstwem, wdrażając IFS Applications™

IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne sp. z o.o. (MPK) w Legnicy wdrożyło zintegrowany system klasy ERP − IFS Applications™ w celu poprawy efektywności operacyjnej.
 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 


MPK sp. z o.o. w Legnicy świadczy usługi transportowe w zakresie komunikacji zbiorowej. Spółka obsługuje łącznie 18 linii autobusowych, z których korzysta rocznie ponad 14 mln pasażerów w mieście Legnica i okolicy.

Po przeprowadzeniu szczegółowej analizy wymagań kluczowych procesów, takich jak obsługa techniczna taboru, zarząd spółki podjął decyzję o wdrożeniu zintegrowanego systemu wspomagającego zarządzanie IFS Applications. Rozwiązanie objęło takie obszary działalności przedsiębiorstwa, jak finanse i księgowość, kadry i płace, gospodarka materiałowa, zaopatrzenie, sprzedaż oraz remonty i naprawy.

Wdrożenie przeprowadziła firma Advanced Business Solutions Sp. z o.o. (ABS), partner biznesowy IFS Poland.
Największe korzyści z wdrożenia systemu uzyskaliśmy w działalności remontowo-technicznej. Obecnie możemy sprawnie zarządzać remontami i naprawami jednostek transportowych, obiektów i urządzeń technicznych. Dysponujemy informacją na temat bieżących kosztów eksploatacji poszczególnych jednostek autobusowych − mówi Zdzisław Bakinowski, prezes zarządu MPK sp. z o. o. w Legnicy.
Z przyjemnością informujemy o zakończeniu wdrożenia systemu IFS Applications w MPK w Legnicy. Cieszymy się, że nasz klient otrzymał narzędzia do efektywnego zarządzania procesami biznesowymi i może łatwiej realizować swoją strategię rozwoju − mówi Mirosław Kamiński, prezes zarządu ABS.
Jesteśmy zadowoleni, że firma MPK w Legnicy dołączyła do grona polskich przedsiębiorstw komunikacyjnych korzystających z naszego rozwiązania. IFS Applications to system oparty na sprawdzonych praktykach branżowych, który pozwala na podniesienie efektywności działań” — mówi Marcin Taranek, prezes IFS CEE.
Do grona firm korzystających z IFS Applications w branży usług komunikacji zbiorowej należą m.in. MPK S.A. w Krakowie, MPK-Łódź Sp. z o.o. i MPK w Poznaniu Sp. z o.o.

Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top