loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

enova wspiera procesy w Inelo

enova365 2016Inelo Stocerz Sp. J., wiodąca na rynku europejskim firma produkująca najwyższej jakości oprogramowanie do analizy i rozliczania czasu pracy kierowców, wybrała oprogramowanie enova. Głównym zadaniem systemu jest usprawnienie procesów administracyjnych i przepływu informacji w firmie.
 

Firma Inelo szukała systemu do zarządzania, który uporządkowałby sprawy administracyjne. Z powodu dynamiczego rozwoju firmy, możliwości dotychczas wykorzystywanego oprogramowania były niewystarczające. Od nowego systemu oczekiwano przede wszystkim skrócenia czasu wykonywania niektórych operacji oraz pracę na jednej bazie danych, co jest ze sobą powiązane. Poszukiwano systemu kompleksowego i zintegrowanego, takiego w którym informacje wprowadzane w jednym miejscu (np. module handlowym) będą od razu widoczne w drugim (np. w Księgowości), bez konieczności transferowania czy ponownego wprowadzania danych. Automatyczna migracja danych była warunkiem koniecznym, jaki firma postawiła przed nowym programem.

Po analizie systemów dostępnych na rynku, firma Inelo wybrała system enova i firmę MAR-KOM Systemy Informatyczne S.C., Autoryzowanego Partnera enova, która przeprowadzi wdrożenie oraz dostosuje system pod indywidualne preferencje Klienta. Na systemie będzie pracowało około 50 osób.
Zdecydowaliśmy się na enova głównie ze względu na szeroką funkcjonalność jaką oferuje system. Poszukiwaliśmy programu elastycznego i otwartego na nasze potrzeby. Firma bardzo szybko się rozwija, a nasze wcześniejsze oprogramowanie nie było w stanie rozwijać się razem z nami. - mówi Aneta Bielach, Kierownik Działu Finansów i Administracji w Inelo.
W celu poprawy efektywności pracy, oprócz działań na jednej bazie, enova usprawni procesy w zakresie naliczania list płac oraz wprowadzi szczegółowy podział uprawnień dla poszczególnych użytkowników systemu. Dodatkowo firma MAR-KOM przewidziała dla Inelo dedykowane dla tej branży funkcjonalności m.in. unikalny sposób fakturowania i raportowania.
Wiele działań, które pierwotnie wykonywane były w Excelu, zostaną przeniesione do enova (m.in. raportowanie), dzięki czemu zwiększą się nasze możliwości analityczne i skróci się czas potrzebny na wykonanie wielu czynności. – dodaje Aneta Bielach.
Źródło: www.enova.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top