loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Voit Polska wdraża SAP SPRINT ERP z 7milowym

VOIT Polska, firma produkująca odlewy ciśnieniowe ze stopów aluminium, wdraża system B2B oparty na systemie SAP SPRINT ERP. Partnerem wdrożeniowym jest firma 7milowy. Projekt rozpoczął się w sierpniu 2013 r.
 


W pierwszym etapie projektu zostanie uruchomiony pełen zakres funkcjonalny rozwiązania SAP SPRINT, obejmujący następujące obszary: rachunkowość finansowa i księgowość majątku trwałego, kontroling, planowanie produkcji, gospodarka materiałowa, sprzedaż i dystrybucja. Start systemu w tym zakresie jest zaplanowany w styczniu 2014 r.

Drugi etap obejmie wdrożenie obszarów gospodarki remontowej oraz zarządzania jakością w SAP. Start rozwiązania jest przewidziany w kwietniu 2014 r.

W ramach projektu zostanie wykonana integracja EDI z partnerami biznesowymi w celu wymiany elektronicznych informacji w procesie B2B.

Wdrożenie jest dofinansowane z funduszy unijnych w ramach Programu Operacyjnego – Innowacyjna Gospodarka: Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B.

Jak podkreśla Grzegorz Kupczak, Menedżer IT, Kierownik Projektu w Voit Polska: „
Pracujemy dla branży automotive. Wymagania naszych klientów odnośnie do standardów elektronicznej wymiany danych są bardzo restrykcyjne, dlatego wybraliśmy rozwiązanie z najwyższej półki, dostosowane do naszych potrzeb i wymagań naszych kooperantów. Zdecydowaliśmy się na SAP SPRINT, bo 7milowy zagwarantował uruchomienie systemu w krótkim czasie, a szybki start rozwiązania – obejmującego najważniejsze obszary biznesowe – był dla nas kluczowy. Początek roku to dla nas najlepszy moment na rozpoczęcie pracy z nowym narzędziem.
Firma VOIT POLSKA to innowacyjna odlewnia produkująca precyzyjne odlewy ciśnieniowe ze stopów aluminium. Obszary działalności: rynek samochodowy, AGD oraz automatyka przemysłowa.

Źródło: www.7milowy.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top