loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Firma Dierre wybrała rozwiązanie Sage ERP X3

W grudniu 2013 roku Firma Dierre podpisała umowę na zakup i wdrożenie systemu Sage ERP X3. Zanim jednak klient zdecydował się na wybór, poprosił o bardzo szczegółową analizę procesów biznesowych firmy.


{loadpositon ERP_Dzial}

Dopiero wyniki tej analizy, wszystkich możliwości i korzyści płynących z zastosowania systemu ERP, spowodowały podjęcie decyzji o zakupie rozwiązania Sage ERP X3. W procesie analizy zweryfikowana została pozytywnie możliwość implementacji rozwiązania również w innych firmach międzynarodowej grupy, jaką jest Dierre.

W Polsce głównym powodem wyboru ERP X3 była wymiana systemu Symfonia na bardziej wydajne i zaawansowane rozwiązanie wspierające procesy biznesowe klienta.

W kontekście całej grupy wdrożenie ERP ujednolica zarządzanie ze szczególnym wsparciem w obszarze produkcji. Umowa pomiędzy Dierre a Sage obejmuje wszystkie obszary zintegrowanego systemu Sage ERP X3 (Zakupy, Magazyny, Produkcja, Sprzedaż, Finanse i Księgowość). Rozwiązanie zwiększy wydajność firmy, usprawni zarządzanie projektami inwestycyjnymi oraz uprości procesy produkcyjne poprzez zastosowanie konfiguratora wyrobów gotowych.

Z systemu w Polsce ma korzystać 15 użytkowników.

Źródło: www.sage.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top