loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

enova na lotnisku Rzeszów-Jasionka

enova365 2016Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka, którego historia sięga 1940 r. wykorzystuje oprogramowanie ERP enova. Zakończyło się właśnie wdrożenie systemu, którego głównym zadaniem jest optymalizacja procesów kadrowych, zwłaszcza ewidencja czasu pracy pracowników.
 Przed wdrożeniem enova, ewidencja czasu pracy na Lotnisku opracowywana była w arkuszu kalkulacyjnym Microsoft Excel, a następnie rozliczana była w innym systemie, co znacznie wydłużało pracę osobom przygotowującym grafiki i rozliczającym czas pracy. Sytuacja ta doprowadziła do decyzji zarządu o wdrożeniu specjalistycznego rozwiązania informatycznego dedykowanego do tego obszaru działania firmy.

Po analizie systemów dostępnych na rynku, w tym dedykowanych ściśle branży lotniczej, Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka zdecydował o wyborze oprogramowania ERP enova. Czynnikami decydującymi była bogata funkcjonalność, możliwość rozbudowy systemu o kolejne stanowiska, dodatkowe raporty oraz przystępna cena. Analiza przedwdrożeniowa przeprowadzona przez firmę ZETO-RZESZÓW Sp. z o.o., Autoryzowanego Partnera enova, który dokonał implementacji systemu, wykazała, że oczekiwaniom firmy doskonale sprostają moduły: enova Kadry Płace, enova Zarządzanie Odzieżą Roboczą (wyposażenie pracownika).
System został również dostosowany do specyficznych wymagań Lotniska. Pasek menu został zaadaptowany do specyfiki codziennej pracy zalogowanego do systemu operatora. Oprócz standardowych czynności związanych z instalacją i konfiguracją oprogramowania, przygotowaliśmy dla Klienta wiele dodatkowych wydruków niezbędnych w pracy na lotnisku - mówi Edyta Kozłowska, Analityk Systemów Komputerowych z ZETO-RZESZÓW Sp. z o.o.
System enova umożliwił przede wszystkim jasne zobrazowanie grafików pracy pracowników, co w tej branży jest bardzo istotne. Dział Kadrowy otrzymuje precyzyjne informacje potrzebne do ewidencji danych kadrowych i naliczania wynagrodzeń, a osoby przygotowujące grafiki posiadają wszelkie informacje w jednym miejscu dotyczące planu pracy, przepracowanego czasu, nieobecności, badań i nabytych uprawnień. Czas potrzebny na wykonywanie operacji kadrowo-płacowych został skrócony, a dzięki regularnej aktualizacji systemu przez producenta, do zmieniających się przepisów prawa gospodarczego i zawartej w systemie wiedzy merytorycznej, ryzyko popełnienia ewentualnych błędów zostało ograniczone do minimum. Na systemie pracuje obecnie 18 osób.
Oprócz funkcjonalności typowych dla modułów kadrowych, w enova można dodawać do kartotek danego pracownika szersze informacje, takie jak: przydzielone pracownikowi uprawnienia, odbyte szkolenia, badania, zdefiniowane przez użytkownika dodatkowe cechy opisujące pracownika, co jest niezmiernie przydatne i bardzo usprawnia pracę – mówi Łukasz Sikora z Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka.
Źródło: www.enova.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top