loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Zarządzanie produkcją – nowe rozwiązania w systemie humansoft HermesSQL

W stycznia ukazała się najnowsza wersja (3.35) wydana do Systemu Zarządzania Produkcją – humansoft HermesSQL. Wersja ta wzbogaca możliwości planowania produkcji oraz udostępnia rozwiązania zwiększające kontrolę materiałów i półproduktów powierzonych do kooperacji. Wprowadza również dodatkowe raporty umożliwiające analizowanie surowców użytych do produkcji, np. pod kątem zgodności z technologią wytarzania wyrobu.
Producent systemu - firma Humansoft Sp. z o.o., zapowiada interesujące nowości także w kolejnej wersji programu, która ukaże się na początku kwietnia br. Jedną z nich będzie rozwiązanie umożliwiające powiązanie działu ofertowego z produkcją, co pozwoli udostępnić handlowcom funkcje do samodzielnego symulowania czasu wytworzenia wyrobu.

Wśród nowości znajdzie się także możliwość graficznego przedstawienia planu produkcji w postaci wykresu Gantta, który ułatwiać będzie planowanie zleceń produkcyjnych i śledzenie ich realizacji. Nowym rozwiązaniem będzie również obsługa ekranów dotykowych montowanych na halach produkcyjnych. W ten sposób uproszczony i przyspieszony zostanie proces ewidencji rzeczywistego czasu wykonania operacji oraz nieplanowanych przestojów.

Przypomnijmy, że system humansoft HermesSQL udostępnia rozwiązania do zarządzania produkcją wraz z obsługą obszarów powiązanych z produkcją, takich jak: logistyka, dystrybucja czy księgowość. Obsługuje różne typy produkcji, w tym: produkcję na zamówienie, produkcję na magazyn, seryjną, masową, jednostkową oraz procesową i wsadową. Umożliwia m.in.: opracowanie technologii, harmonogramowanie zleceń produkcyjnych, zarządzanie „łańcuchem dostaw”, analizowanie kosztów wytworzenia wyrobu oraz monitorowanie efektywności wykorzystania gniazd produkcyjnych i zasobów. Wspomaga również kontrolę i analizę na wszystkich etapach procesu produkcyjnego. Stosowany jest w różnych branżach, m.in. metalowej, spożywczej, chemicznej i wydawniczej. Istotną cechą systemu jest jego wysoka skalowalność, pozwalająca dopasować funkcjonalność do indywidualnych potrzeb zakładu produkcyjnego.

Źródło: www.humansoft.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top