loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

System ERP na Uniwersytecie Gdańskim

OPTeam podpisał z Uniwersytetem Gdańskim umowę o wartości 3,76 mln zł netto, której przedmiotem jest realizacja kompleksowej dostawy, wdrożenia i utrzymania Zintegrowanego Informatycznego Systemu Wspomagania Zarządzania Uczelnią klasy ERP - TETA EDU wraz z rozwiązaniem klasy Business Intelligence opartym na hurtowni danych - TETA BI.
OPTeam w ramach umowy zinformatyzuje system zarządzania finansami Uniwersytetu, kadrami oraz środkami trwałymi, a także wdroży elektroniczny obieg dokumentów. Usługi dla uczelni obejmą dostarczenie oprogramowania, opiekę serwisową oraz szkolenie administratorów i pracowników.

OPTeam jest jednym z trzech największych dostawców rozwiązań i usług dla edukacji i sektora naukowo-badawczego w Polsce - z rozwiązań Spółki korzysta już blisko 100 szkół wyższych. OPTeam jest m.in. liderem na rynku elektronicznych legitymacji studenckich. Na potrzeby polskich uczelni spółka zaprojektowała także oprogramowanie do śledzenia losu absolwentów, które cieszy się dużym zainteresowaniem szkół wyższych.
Od wielu lat jesteśmy mocno obecni w segmencie uczelni wyższych. Obecnie realizujemy dwa duże projekty w tym obszarze - dla Politechniki Opolskiej oraz Uniwersytetu Rzeszowskiego. Ponieważ OPTeam wywodzi się ze środowiska akademickiego, szczególnie cieszy nas, że polskie uczelnie rozwijają się i stają się coraz nowocześniejsze, a my możemy brać w tym procesie aktywny udział - mówi Andrzej Pelczar, Prezes Zarządu OPTeam.
Pod koniec stycznia br. OPTeam SA przedstawił szacunkowe wyniki za 2013 r. Przychody ze sprzedaży spółki za ubiegły rok wyniosły 93,3 mln zł (wzrost o 2 proc. r/r). EBITDA osiągnęła w tym okresie poziom 6,3 mln zł (wzrost o 6 proc. r/r). Spółka wypracowała w ubiegłym roku 2,4 mln zł zysku netto, co oznacza wzrost o 15 proc. w stosunku do wyniku z 2012 r.

Źródło: OPTEAM

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top