loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
21 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 55 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności, JEST JUŻ DOSTĘPNY DO POBRANIA!


KLIKNIJ I POBIERZ EGZEMPLARZ JUŻ DZIŚ!


PARTNERZY RAPORTU ERP 2021

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Jeden z największych w Polsce dostawców energii pozyskiwanej z węgla wdraża IFS Applications 8

IFSFirma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw informuje, że firma ENEA Wytwarzanie S.A. — największy w Polsce wytwórca energii z węgla kamiennego z prawie 8-proc. udziałem w produkcji energii w kraju — zdecydowała się przeprowadzić aktualizację systemu do wersji IFS Applications™ 8. System zostanie wdrożony w czterech lokalizacjach, stanowiąc w pełni zintegrowane rozwiązanie pozwalające na skonsolidowanie i zoptymalizowanie procesów biznesowych firmy.
 
 
Firma ENEA Wytwarzanie S.A. (dawniej Elektrownia „Kozienice”) korzysta z systemu IFS Applications od roku 2003. Obecnie podjęto decyzję o jego aktualizacji do wersji IFS Applications 8. Rozwiązanie to zostanie również wdrożone w trzech innych lokalizacjach wchodzących od początku 2014 roku w skład ENEA Wytwarzanie S.A. System IFS Applications 8 będzie wykorzystywany przez 535 użytkowników, wspierając kluczowe procesy biznesowe, takie jak remonty, zarządzanie projektami, zarządzanie łańcuchem dostaw, finanse i sprzedaż.
Wdrożenie systemu IFS Applications 8 w całym przedsiębiorstwie pozwoli nam ujednolicić środowisko informatyczne oraz usprawnić procesy biznesowe — powiedział Krzysztof Sadowski, prezes zarządu ENEA Wytwarzanie S.A. Aktualizacja do najnowszej wersji IFS Applications to ważny krok na drodze do realizacji naszej długoterminowej strategii rozwoju.
Segmenty wytwarzania, przesyłu i dystrybucji energii stanowią kluczowe elementy naszej strategii dla sektora energetyki i użyteczności publicznej — powiedział Alastair Sorbie, prezes zarządu IFS. Nasza firma ma duże doświadczenie na globalnym rynku energetycznym. Dzięki współpracy z kluczowymi klientami z sektora energetyki oraz analitykami znającymi ten rynek inwestujemy w rozwój produktu dedykowanego dla tego sektora. Bardzo cieszy nas mocna pozycja rynkowa IFS w dziedzinie energetyki w Polsce*, co odzwierciedla strategię i kompetencje IFS dla tej branży.
Zakończenie projektu wdrożenia jest planowane na koniec roku 2014.

*Według biura badawczo-analitycznego DiS, firma IFS zajmuje pierwsze miejsce na polskim rynku pod względem liczby instalacji systemów klasy ERP w dużych przedsiębiorstwach energetyki wytwórczej (DiS Monitor IT nr 10 z 2012 r. „Wdrożenia systemów ERP 2011”)

Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top