loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

MEBLOMOR SA rozwija biznes z IMPULSEM EVO

Komputronik API Sp. z o.o. podpisał umowę na dostarczenie, wdrożenie i serwis oprogramowania ERP IMPULS EVO z Fabryką Sprzętu Okrętowego MEBLOMOR SA w Czarnkowie.


 
System będzie funkcjonował docelowo na 25 użytkownikach takich modułów jak Finanse-Księgowość-Koszty, Gospodarka Magazynowa, Dystrybucja, Produkcja z pełnym planowaniem i, zaawansowaną kalkulacją wyrobu oraz optymalizacją procesu projektowego), Zarządzanie Relacjami z Klientem, Obiegiem Dokumentów (wraz ze scanserwerem i obiegiem faktury kosztowej) systemem EDI oraz B2B umożliwiający zaawansowaną wymianę informacji o zamówieniach, stanach magazynowych, czy dokumentacji projektowej z partnerami biznesowymi. Powstanie także Interaktywny konfigurator wyrobów, który pozwoli na skrócenie tworzenia zaawansowanej Oferty technologicznej z 1 miesiąca do max 2 dni.

Meblomor SA działając nieprzerwalnie od 1959 roku jest jednym z największych producentów zewnętrznych drzwi okrętowych wodo, strugo i bryzgoszczelnych, włazów oraz żaluzji i mebli okrętowych. Swoje produkty dostarcza do stoczni z całego świata począwszy od stoczni w Polsce, poprzez Niemcy, Francję Turcję i Norwegię skończywszy na Korei, Wietnamie i Singapurze produkujące takie jednostki jak Mistral, Corvetta Fremm i inne.

Źródło: KOMPUTRONIK API Sp. z o.o.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top