loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że szwedzka firma NOVA WERKE wdroży IFS Applications™ jako korporacyjne rozwiązanie ERP. Firma NOVA WERKE, producent zaawansowanych podzespołów wytwarzanych głównie na potrzeby branży motoryzacyjnej, transportowej i energetycznej, poszukiwała rozwiązania klasy ERP, którego wdrożenie zapewniłoby jej widoczne korzyści biznesowe i operacyjne. System IFS Applications, dzięki swojemu wszechstronnemu zestawowi funkcji, zaimplementowano bez potrzeby przeprowadzania optymalizacji pod kątem wymagań klienta.


 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 


Długoletni rozwój oraz rozbudowa firmy NOVA WERKE spowodowały, że jej dotychczasowe oprogramowanie przestało spełniać wysokie standardy oraz założenia firmy. W drodze przetargu wyłoniono firmę IFS, której rozwiązanie wyróżniało się tym, że wiele funkcji wymaganych przez firmę NOVA WERKE, w szczególności funkcji odnoszących się do branży motoryzacyjnej, było dostępnych już w wersji standardowej. Co więcej, system IFS Applications okazał się na tyle elastyczny, że umożliwia dalszą rozbudowę wraz z przyszłym rozwojem firmy NOVA WERKE. Samo wdrożenie nie wymagało żadnych modyfikacji pod kątem dopasowania systemu do wymagań klienta. Pracy wymagało jedynie kilka interfejsów zintegrowanych z systemami innych firm.

Wdrożenie systemu IFS Applications w szwedzkich i niemieckich zakładach firmy NOVA WERKE umożliwi jej uzyskanie dokładniejszego wglądu w procesy biznesowe. Korzyścią dla firmy będzie również lepsza integracja autonomicznych obszarów biznesowych. Z tych właśnie powodów podjęto decyzję o całkowitym przejściu na system firmy IFS. Moduły kluczowe dla firmy NOVA WERKE to zarządzanie projektami i łańcuchem dostaw, planowanie i kontrola produkcji, remonty, zarządzanie jakością, zarządzanie księgowością i zasobami ludzkimi, sprzedaż i wsparcie techniczne oraz CRM.
Firma IFS przekonała nas do siebie funkcjonalnością i elastycznością oferowanego rozwiązania — mówi Marco Schade, kierownik produktu ds. komponentów silników diesla w firmie NOVA WERKE. Jesteśmy przekonani, że firma IFS w pełni sprosta naszym obecnym i przyszłym wyzwaniom. Dlatego właśnie firma IFS pokonała inne dobrze znane firmy w drodze rygorystycznego procesu przetargowego.
Firma IFS szczyci się zasobną bazą klientów z sektora motoryzacyjnego pozyskanych dzięki branżowej wiedzy fachowej i bogatej funkcjonalności oferowanej przez system IFS Applications. Nasze rozwiązanie obejmuje wszystkie procesy biznesowe o znaczeniu krytycznym, wyróżniając nas na tle konkurencji. Z wielką przyjemnością witamy firmę NOVA WERKE w gronie naszych klientów — mówi Peter Höhne, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu w IFS Europe Central. Jesteśmy przekonani, że nasz w pełni zintegrowany i przejrzysty system ERP zapewni firmie NOVA WERKE optymalne wsparcie.
Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top