loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw informuje, że firma Morgan Motor Company, brytyjski producent samochodów sportowych, wybrała system IFS Applications™ jako nowe rozwiązanie ERP. System ma zapewnić większą wydajność działań w celu ułatwienia przyszłego rozwoju i zwiększenia innowacyjności.

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 

Firma Morgan, z siedzibą w historycznym brytyjskim uzdrowisku Malvern, jest jedną z najstarszych na świecie firm z przemysłu motoryzacyjnego, produkującą samochody sportowe znane z niepowtarzalnej konstrukcji, jakości wykonania i niezawodności. Mająca 105 lat doświadczenia firma wdroży system IFS Applications jako elastyczne rozwiązanie ERP, zastępując stary system Sage 500. Ten krok pozwoli firmie Morgan poprawić jakość obsługi klienta dzięki usprawnieniu procesów produkcyjnych.

W sierpniu firma rozpoczęła 18-miesięczny program wdrożeniowy, który zapewni dostęp do systemu ERP wszystkim działom firmy, w tym działowi badań i rozwoju, obsługi klienta oraz działom sprzedaży i produkcji. Po wstępnym wdrożeniu rozwiązania firma Morgan planuje wprowadzić system IFS Applications do globalnej sieci sprzedaży, zastępując zbędne, realizowane ręcznie procesy systemem wysyłania szybkich, bezpośrednich zleceń.

System IFS Applications umożliwi firmie Morgan przejście z ograniczonego systemu ręcznego planowania do bardziej dynamicznego sposobu śledzenia firmowych procesów biznesowych. W ramach rozwiązania możliwe będzie zarządzanie czasem produkcji i kosztami związanymi z budową nowych pojazdów, a także poprawa procesów obsługi rozmów telefonicznych z klientami. System IFS Applications połączy dziesięć niezależnych baz danych firmy Morgan i ułatwi analizę danych biznesowych oraz podejmowanie bardziej świadomych decyzji przez pracowników.

W przemyśle motoryzacyjnym niezwykle ważne jest terminowe rozpoczynanie i kończenie projektów. Zaniedbania w tym zakresie mogą zmniejszyć sprzedaż. Nowy system umożliwi firmie Morgan dokładne śledzenie kosztów realizacji projektów. Firma szacuje, że odejście od ręcznej analizy danych z kart czasu pracy pozwoli oszczędzić 40 godzin pracy tygodniowo.

Firma IFS została wybrana dzięki znajomości branży produkcyjnej oraz elastycznej architekturze oferowanego oprogramowania — opracowanego z myślą o organizacjach skupiających grupy współpracujących firm. Firma Morgan początkowo szukała nowego systemu ERP dla działu Aero Racing, ale ze względu na możliwości i elastyczność oferowanego systemu zdecydowała się wdrożyć oprogramowanie firmy IFS w całym przedsiębiorstwie.

Graham Chapman, dyrektor ds. technologii w firmie Morgan Motor Company komentuje:
W ciągu 105 lat historii naszej firmy zwiększyła się złożoność zarówno procesów projektowania, jak i produkcyjnych. Zastosowanie nowoczesnej technologii pozwoli nam poprawić wydajność procesów, a w rezultacie dalej rozwijać się i świadczyć naszym klientom usługi najwyższej jakości.
Dzięki systemowi IFS Applications możemy korzystać z oprogramowania do zarządzania wieloma procesami i działami w całej grupie, zapewniając ich skuteczną wzajemną komunikację. Zespół firmy IFS bardzo dobrze zrozumiał nasze wymagania w zakresie wdrożenia. Cieszymy się z korzyści, które nowy system ERP zapewni w zakresie zwiększenia zadowolenia klienta, elastyczności działania oraz innowacyjności — dodał Chapman.
Paul Massey, dyrektor zarządzający w IFS Europe West, powiedział:
Mamy bogate doświadczenie w branży produkcyjnej i bardzo się cieszymy, że będziemy pracować dla ikony brytyjskiej motoryzacji i modernizować jej systemy informatyczne. System IFS Applications zapewni firmie Morgan m.in. większą przejrzystość procesów w całej organizacji i wyższą wydajność pracowników, co przełoży się na zwiększenie innowacyjności i poprawę jakości usług świadczonych klientom.
Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top