loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że znajdujące się na liście ASX przedsiębiorstwo Mermaid Marine Australia Limited, które jest jednym z największych w Australii dostawców usług dla firm zajmujących się morskim wydobyciem ropy i gazu, zakończyło wstępny etap wdrażania systemu IFS Applications™. Celem wdrożenia systemu jest m.in. konsolidacja operacji morskich i lądowych w postaci jednej zintegrowanej platformy ERP skuteczniej wspierającej procesy i podejmowanie decyzji na bieżąco oraz zapewniającej dostęp do informacji użytkownikom mobilnym.

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 


Faza wstępnej implementacji zakończyła się terminowo i zgodnie z budżetem w ciągu niecałych siedmiu miesięcy. Kluczowe procesy finansowe i operacyjne zostały uproszczone, w tym budżetowanie, kierowanie płatnościami, zarządzanie kosztami, majątkiem przedsiębiorstwa i zadaniami, archiwizowanie zleceń i fakturowanie oraz realizacja należności.
Wdrożenie systemu IFS Applications sprawiło, że w jednym miejscu mamy dostęp do wszystkich informacji na temat działania naszej firmy — powiedział Jon Fowler, dyrektor ds. ICT w firmie Mermaid Marine. Dostęp do bardziej precyzyjnych i aktualnych informacji sprawia, że nasi pracownicy na bieżąco mają wgląd w procesy zachodzące w przedsiębiorstwie i mogą podejmować decyzje w bardziej świadomy sposób.
Rozwiązanie firmy IFS zapewnia kierownikom działów dostęp do dokładnych informacji w czasie rzeczywistym, co ułatwia planowanie i kierowanie działaniami — powiedział Peter Raynor, dyrektor ds. finansowych firmy Mermaid Marine.
Planowane są kolejne fazy wdrożeniowe w przedsiębiorstwie Mermaid Marine, obejmujące takie obszary, jak: zarządzanie morskimi jednostkami pływającymi i sprzętem, BHP, ochrona środowiska i kontrola jakości, obsługa aplikacji IFS Touch Apps na urządzeniach przenośnych.
Aplikacje IFS Touch Apps pomogą gromadzić dane bezpośrednio w terenie, co zapewni większą wydajność i pozwoli wyeliminować nadmiarowe operowanie informacjami przez kolejne osoby — powiedział Fowler.
Po dogłębnej analizie rozwiązań ERP, firma Mermaid Marine zdecydowała się na produkt firmy IFS ze względu na łatwość obsługi, szybką implementację oraz najwyższej klasy wsparcie dla morskich jednostek pływających. Firma IFS zaprezentowała, w jaki sposób oferowany przez nią system pozwala zapewnić zgodność ze standardami ABS dotyczącymi statków oraz dostęp offline do systemów remontowych.
Wszystkie kluczowe grupy użytkowników były pod wrażeniem łatwości obsługi rozwiązania firmy IFS — powiedział Fowler. Innymi zaletami są łatwość konfiguracji oraz stałe wsparcie serwisowe i techniczne. Zależało nam na szybkim uruchomieniu systemu, a dzięki IFS teraz jesteśmy bardziej niezależni.
Cieszy nas kolejny udany projekt wdrożeniowy, zrealizowany na czas i zgodnie z założonym budżetem — powiedział Rob Stummer, dyrektor zarządzający w IFS Australia & New Zealand. Dzięki pracy z czołowymi firmami z sektora ropy i gazu na całym świecie zdobyliśmy bogate doświadczenie i wiedzę na temat tej branży, co odzwierciedla skuteczność rozwiązania firmy IFS oraz szybkość, z jaką je wdrażamy. Jesteśmy przekonani, że firma Mermaid Marine będzie dalej korzystać z elastyczności i skalowalności systemu IFS Applications i czekamy na kontynuację naszej współpracy.
Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top