loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
21 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 55 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności, JEST JUŻ DOSTĘPNY DO POBRANIA!


KLIKNIJ I POBIERZ EGZEMPLARZ JUŻ DZIŚ!


PARTNERZY RAPORTU ERP 2021

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma JSC ENERGO-PRO Georgia, największy wytwórca i dystrybutor energii elektrycznej w Gruzji, wdraża system IFS Applications™ 8 w celu usprawnienia procesów w obszarze finansów, zarządzania projektami, dystrybucji, remontów oraz zarządzania zasobami ludzkimi.


 REKLAMA 
 RAPORT ERP 2021 - KLIKNIJ POBIERZ PORÓWNAJ 


JSC ENERGO-PRO Georgia jest największym przedsiębiorstwem w sektorze energetyki w Gruzji, specjalizującym się w wytwarzaniu i dystrybucji energii elektrycznej. Firma jest właścicielem 10 średniej wielkości hydroelektrowni o łącznej mocy przekraczającej 414 MW. JSC ENERGO-PRO Georgia obsługuje 860 tysięcy klientów i jest jednym z największych pracodawców w Gruzji, zatrudniającym 5200 pracowników.

Główne cele wdrożenia systemu IFS Applications 8 to: zintegrowanie dotychczas używanych rozwiązań wspomagających zarządzanie, zapewnienie dostępu do informacji zarządczych na bieżąco, zintegrowanie procesów w obszarze finansów i gospodarki magazynowej oraz usprawnienie zarządzania przeglądami i remontami maszyn i urządzeń. System IFS Applications obejmie obszar finansów, dystrybucję, zarządzanie projektami, remonty i zarządzanie zasobami ludzkimi.
Spodziewamy się, że wdrożenie systemu IFS Applications 8 pozwoli na usprawnienie wielu obszarów działalności naszego przedsiębiorstwa – powiedział Nikolaj Nikolov, dyrektor generalny JSC ENERGO-PRO Georgia. Zarządzamy rozległą i złożoną infrastrukturą, dlatego dostęp na bieżąco do aktualnych, spójnych i wiarygodnych danych ma dla nas kluczowe znaczenie. Liczymy na to, że system zintegrowany ułatwi zwiększenie efektywości zarządzania majątkiem naszego przedsiębiorstwa.
Bardzo się cieszymy, że firma JSC ENERGO-PRO Georgia dołączyła do grona naszych klientów z sektora energetyki – powiedział Marcin Taranek, prezes IFS CEE. Firma IFS ma wieloletnie doświadczenie na globalnym rynku energetyki, a współpraca z kluczowymi klientami pozwala nam dostarczać najlepsze rozwiązania branżowe.
Zakończenie projektu wdrożenia jest planowane na maj 2015 roku.
 
Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top