loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma JSC ENERGO-PRO Georgia, największy wytwórca i dystrybutor energii elektrycznej w Gruzji, wdraża system IFS Applications™ 8 w celu usprawnienia procesów w obszarze finansów, zarządzania projektami, dystrybucji, remontów oraz zarządzania zasobami ludzkimi.


 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 


JSC ENERGO-PRO Georgia jest największym przedsiębiorstwem w sektorze energetyki w Gruzji, specjalizującym się w wytwarzaniu i dystrybucji energii elektrycznej. Firma jest właścicielem 10 średniej wielkości hydroelektrowni o łącznej mocy przekraczającej 414 MW. JSC ENERGO-PRO Georgia obsługuje 860 tysięcy klientów i jest jednym z największych pracodawców w Gruzji, zatrudniającym 5200 pracowników.

Główne cele wdrożenia systemu IFS Applications 8 to: zintegrowanie dotychczas używanych rozwiązań wspomagających zarządzanie, zapewnienie dostępu do informacji zarządczych na bieżąco, zintegrowanie procesów w obszarze finansów i gospodarki magazynowej oraz usprawnienie zarządzania przeglądami i remontami maszyn i urządzeń. System IFS Applications obejmie obszar finansów, dystrybucję, zarządzanie projektami, remonty i zarządzanie zasobami ludzkimi.
Spodziewamy się, że wdrożenie systemu IFS Applications 8 pozwoli na usprawnienie wielu obszarów działalności naszego przedsiębiorstwa – powiedział Nikolaj Nikolov, dyrektor generalny JSC ENERGO-PRO Georgia. Zarządzamy rozległą i złożoną infrastrukturą, dlatego dostęp na bieżąco do aktualnych, spójnych i wiarygodnych danych ma dla nas kluczowe znaczenie. Liczymy na to, że system zintegrowany ułatwi zwiększenie efektywości zarządzania majątkiem naszego przedsiębiorstwa.
Bardzo się cieszymy, że firma JSC ENERGO-PRO Georgia dołączyła do grona naszych klientów z sektora energetyki – powiedział Marcin Taranek, prezes IFS CEE. Firma IFS ma wieloletnie doświadczenie na globalnym rynku energetyki, a współpraca z kluczowymi klientami pozwala nam dostarczać najlepsze rozwiązania branżowe.
Zakończenie projektu wdrożenia jest planowane na maj 2015 roku.
 
Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top