loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

bs4 ultra u producenta mebli Gala Collezione

Gala Collezione to jeden z największych producentów mebli tapicerowanych w kraju. Znana marka łączy w sobie elegancki i nietuzinkowy wygląd mebli, z najwyższą jakością wykonania. Swoje produkty dostarcza zarówno do wiodących salonów w Polsce, jak i licznych punktów zagranicznych.Gala Collezione zdecydowała się na wdrożenie oprogramowania bs4 ultra firmy bs4 business solutions i planuje wykorzystać je przede wszystkim do usprawnienia pracy działu handlowego oraz usystematyzowania i poprawienia jakości procesu obsługi Klienta, aby była ona zawsze na najwyższym poziomie.
 
Zgodnie z ideą bs4 ultra, program ma służyć firmie, jako całościowa platforma wspomagająca zarządzanie. W przypadku firmy Gala będzie on pobierał dane z programów zewnętrznych, co umożliwi wykonywanie bardzo zróżnicowanych zadań z poziomu jednego programu. Planowana jest m.in. integracja z bazami danych z 3 osobnych baz ERP, używanych w różnych siedzibach firmy.
 
Firmy Gala i bs4 łączy z pewnością dążenie do dostosowania oferty do indywidualnych wymagań Klientów i duża elastyczność w zakresie oferowanych produktów – w efekcie czego, powstają produkty dopasowane do ich potrzeb.

Źródło:  BS4

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top