loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Firma logistyczna Balticon S.A opiera biznes na systemie ERP z rozszerzeniami branżowymi

Firma logistyczna Balticon S.A. podjęła decyzję o wdrożeniu systemu B2B w oparciu o system klasy ERP - SAP Business One wraz z rozszerzeniami branżowymi. Celem biznesowym projektu jest automatyzacja procesów współpracy Balticon S.A. z zagranicznymi partnerami. Start systemu został zaplanowany na kwiecień 2015 r

 
Celem biznesowym projektu jest automatyzacja procesów współpracy Balticon S.A. z zagranicznymi partnerami. Start systemu został zaplanowany na kwiecień 2015 r.
Polskie terminale modernizują się, a pod względem jakości oferowanych usług coraz bardziej przypominają zachodnioeuropejską konkurencję. Dzięki inwestycji w system B2B i SAP zapewnimy klientom sprawniejszą obsługę i zwiększymy wolumen obsługiwanych kontenerów. To kolejny krok do umacniania pozycji lidera na rynku usług kontenerowych” – mówi Tomasz Szmid, Prezes Zarządu w Balticon S.A. „Zależało nam na minimalizacji ryzyka w projekcie, więc wybraliśmy spółkę która zrealizowała już takie projekty z sukcesem. 7milowy przekonał nas do współpracy kompetencjami w zakresie wdrożeń SAP Business One i budowy rozwiązań B2B.
Głównym obszarem prac jest zaprojektowanie i wdrożenie webowego rozwiązania B2B dla klientów Balticon S.A. Aplikacja będzie rozszerzeniem systemu SAP Business One autorstwa spółki 7milowy - będzie składać się z modułu depot (serwis, składowanie i remontów kontenerów) oraz transport (obsługa usług transportu kontenerowego). Dodatkowo system ERP zostanie wdrożony w obszarze: finansów, zakupów, sprzedaży i dystrybucji, obsługi klienta i CRM. Z systemu będzie korzystać ponad 50 pracowników Balticon S.A.

Źródło: 7milowy

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top