loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Firma logistyczna Balticon S.A opiera biznes na systemie ERP z rozszerzeniami branżowymi

Firma logistyczna Balticon S.A. podjęła decyzję o wdrożeniu systemu B2B w oparciu o system klasy ERP - SAP Business One wraz z rozszerzeniami branżowymi. Celem biznesowym projektu jest automatyzacja procesów współpracy Balticon S.A. z zagranicznymi partnerami. Start systemu został zaplanowany na kwiecień 2015 r

 
Celem biznesowym projektu jest automatyzacja procesów współpracy Balticon S.A. z zagranicznymi partnerami. Start systemu został zaplanowany na kwiecień 2015 r.
Polskie terminale modernizują się, a pod względem jakości oferowanych usług coraz bardziej przypominają zachodnioeuropejską konkurencję. Dzięki inwestycji w system B2B i SAP zapewnimy klientom sprawniejszą obsługę i zwiększymy wolumen obsługiwanych kontenerów. To kolejny krok do umacniania pozycji lidera na rynku usług kontenerowych” – mówi Tomasz Szmid, Prezes Zarządu w Balticon S.A. „Zależało nam na minimalizacji ryzyka w projekcie, więc wybraliśmy spółkę która zrealizowała już takie projekty z sukcesem. 7milowy przekonał nas do współpracy kompetencjami w zakresie wdrożeń SAP Business One i budowy rozwiązań B2B.
Głównym obszarem prac jest zaprojektowanie i wdrożenie webowego rozwiązania B2B dla klientów Balticon S.A. Aplikacja będzie rozszerzeniem systemu SAP Business One autorstwa spółki 7milowy - będzie składać się z modułu depot (serwis, składowanie i remontów kontenerów) oraz transport (obsługa usług transportu kontenerowego). Dodatkowo system ERP zostanie wdrożony w obszarze: finansów, zakupów, sprzedaży i dystrybucji, obsługi klienta i CRM. Z systemu będzie korzystać ponad 50 pracowników Balticon S.A.

Źródło: 7milowy

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top