loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Poltarex Sp. z o.o., jedno z wiodących na polskim rynku przedsiębiorstw z przemysłu drzewnego, wdrożyła system IFS Applications™ w celu usprawnienia procesów w takich obszarach, jak finanse, dystrybucja i produkcja.

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 


Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego Poltarex Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji i sprzedaży tarcicy iglastej, liściastej oraz elementów architektury ogrodowej. Spółka posiada sześć zakładów produkcyjnych zlokalizowanych w województwie pomorskim. Ponad 50% produkcji trafia na eksport, przede wszystkim na rynki europejskie.

W celu usprawnienia zarządzania rozproszoną geograficznie organizacją zarząd firmy Poltarex zdecydował się na wdrożenie systemu IFS Applications jako centralnego, zintegrowanego rozwiązania do zarządzania przedsiębiorstwem.

Wdrażając system IFS Applications, firma Poltarex osiągnęła założony cel, którym był zunifikowany system IT z kompleksową bazą danych z zakresu finansów, dystrybucji i produkcji. Rozwiązanie wdrożono w sześciu zakładach produkcyjnych firmy, wspomagając tym samym szczegółową analizę danych na poziomie pojedynczych zakładów przy jednoczesnym usprawnieniu zarządzania danymi przez centralę firmy.
Wybraliśmy system IFS Aplications przede wszystkim ze względu na jego elastyczność, która zapewnia obsługę niestandardowych procesów produkcyjnych bez konieczności wprowadzania wielu modyfikacji – powiedział Marek Kubiak, prezes zarządu Przedsiębiorstwa Przemysłu Drzewnego Poltarex Sp. z o.o. „Dzięki wdrożeniu systemu zyskaliśmy możliwość bezpośredniego dostępu do aktualnych danych dotyczących wszystkich realizowanych zleceń oraz wyników uzyskiwanych w naszych zakładach produkcyjnych.
Jest nam bardzo przyjemnie, że firma Poltarex dołączyła do grona naszych klientów” – powiedział Marcin Taranek, prezes IFS CEE. „Rozwiązania firmy IFS wspierają działalność wielu przedsiębiorstw w przemyśle drzewnym. Cieszymy się, że nasze doświadczenie w branży pozwoli firmie Poltarex na dalszy, efektywny rozwój.
Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top