loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, ogłosiła, że firma L&T, lider rynku usług utrzymania nieruchomości i usług recyklingowych podjęła decyzję o wdrożeniu systemu IFS Applications™ 9 w celu obsługi procesów wspomagających zarządzanie serwisem i mobilnymi zleceniami roboczymi oraz zarządzanie pracownikami mobilnymi.

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 


Firma L&T poszukiwała rozwiązania dla przedsiębiorstw, które byłoby w stanie wspomóc i ulepszyć zarządzanie serwisem w dziale zajmującym się utrzymaniem budynków. Firma L&T potrzebowała rozwiązania zapewniającego kompleksową funkcjonalność, oferując jednocześnie szybkie i efektywne wdrożenie.

System IFS Applications będzie obsługiwać główne procesy firmy, takie jak zarządzanie umowami i zapytaniami serwisowymi, planowanie, zarządzanie odejściami od planu i zmianami, praca mobilna oraz monitoring rentowności prowadzonych działań.
Zdecydowaliśmy się na system IFS Applications, ponieważ jest wszechstronny i spełnia nasze wymagania z zakresu zarządzania serwisem zarówno od strony administracyjnej, jak i działań w terenie — powiedział wiceprezes firmy L&T ds. utrzymania budynków, Petri Myllyniemi. Praca zespołowa, zorientowanie na usługi i odpowiedzialność to jedne z głównych wartości naszej firmy. Wdrożenie najlepszego w swojej klasie rozwiązania do zarządzania serwisem umożliwi nam dbanie o te wartości w jeszcze szerszym zakresie.
Tapani Pohjonen, dyrektor zarządzający IFS Finland dodaje:
Ta umowa ma dla firmy IFS znaczenie strategiczne i już nie możemy się doczekać współpracy z firmą L&T, której marka cieszy się mocną pozycją nie tylko w Finlandii, ale i na całym świecie. Jesteśmy dumni, mogąc oferować jedno z najbardziej wszechstronnych rozwiązań na rynku, umożliwiające zarządzanie pełnym serwisowym cyklem życia w połączeniu z cechującym się wysoką funkcjonalnością wsparciem procesów administracyjnych.
Źródło: IFS

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top