loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Produkcja zbiorników nierdzewnych ze wsparciem systemu ERP HermesSQL

Firma HML Nosewicz specjalizująca się w produkcji zbiorników ciśnieniowych i bezciśnieniowych ze stali nierdzewnej oraz węglowej podpisała z producentem oprogramowania dla biznesu firmą Humansoft umowę na wdrożenie systemu ERP - HermesSQL. Celem wdrożenia jest dostarczenie rozwiązań do zarządzania i planowania produkcji oraz obsługi sprzedaży, finansów i obszaru kadrowo-płacowego.
Firma HML Nosewicz jest renomowanym producentem zbiorników nierdzewnych, które w zależności od wielkości oraz rodzaju konstrukcji, mają szerokie zastosowanie w przemyśle. Firma oferuje swoim klientom konstrukcje spawane i metalowe, obróbkę skrawaniem, wypalanie plazmowe oraz gięcie elementów stalowych.

Obecnie do planowania produkcji firma wykorzystuje arkusze kalkulacyjne Excel. Wraz z rozwojem przedsiębiorstwa i zwiększeniem wielkości produkcji stosowane oprogramowanie przestało spełniać wymagania firmy. W związku z tym zarząd spółki podjął decyzję o wdrożeniu nowoczesnego systemu ERP – humansoft HermesSQL.

Nowy program umożliwi firmie pełne wsparcie w procesie planowania, harmonogramowania i kontroli produkcji. Spółka wdrożony również rozwiązania wspierające sprzedaż, logistykę, finanse oraz obszar kadrowo-płacowy. Dzięki temu zsynchronizowane zostaną procesy zamawiania i dostarczania materiałów z potrzebami produkcyjnymi. Program pozwoli także na bieżącą kontrolę nad produkcją, sprzedażą wyrobów i usług oraz finansami firmy. Poprzez odpowiednią ewidencję surowca i jego odpadów umożliwi również zoptymalizowanie wykorzystania w produkcji podstawowego surowca, jakim są arkusze blachy.
Wdrożenie systemu ERP otwiera przed nami nowe obszary optymalizacji. Przede wszystkim oczekujemy zwiększenia efektywności w zakresie zarządzania produkcją, usprawnienia dostaw surowca oraz obsługi zleceń produkcyjnych. - mówi Michał Nosewicz Dyrektor Zarządzający HML Nosewicz
Źródło: HUMANSOFT

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top