loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
21 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 55 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności, JEST JUŻ DOSTĘPNY DO POBRANIA!


KLIKNIJ I POBIERZ EGZEMPLARZ JUŻ DZIŚ!


PARTNERZY RAPORTU ERP 2021

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że kompleks elektrowni wodnych Mahaweli, należący do firmy Ceylon Electricity Board (CEB), wdrożył system IFS Applications™.

 REKLAMA 
 RAPORT ERP 2021 - KLIKNIJ POBIERZ PORÓWNAJ 


Firma IFS rozpoczęła proces wdrażania od elektrowni wodnych przy tamach Kotmale i Upper Kotmale w 2012 i 2013 roku. Po pomyślnym i szybkim wdrożeniu systemu IFS Applications w tych dwóch zakładach rozszerzono zastosowanie rozwiązania na sześć pozostałych elektrowni wodnych firmy znajdujących się w miejscowościach: Victoria, Randenigala, Rantambe, Ukuwela, Bowatenna i Nilambe.

Korzystając z systemu IFS Applications, kompleks elektrowni wodnych Mahaweli usprawni obsługę takich procesów, jak utrzymanie ruchu, zaopatrzenie, gospodarka magazynowa i zarządzanie dokumentacją.
Pomyślne wdrożenie systemu IFS Applications jest ważnym kamieniem milowym w rozwoju naszej firmy” — powiedział Sarath K Tilakaratna, zastępca dyrektora generalnego w firmie CEB. „Dzięki utworzeniu centralnego repozytorium informacji jest nam teraz dużo łatwiej usprawniać planowanie zasobów w naszej firmie, co w rezultacie umożliwia sprawną i wydajną pracę naszych zakładów.
Poorna Bandara, dyrektor generalny i dyrektor ds. konsultingowych w IFS South Asia dodał:
To ważny moment dla firmy IFS. Jesteśmy dumni z sukcesu kolejnego projektu ERP. We współpracy ze znakomitym zespołem projektowym firmy CEB pomogliśmy klientowi dostosować działalność jego przedsiębiorstwa i wdrożyć najlepsze praktyki biznesowe. Firma CEB jest ogromną instytucją w naszym kraju, dlatego szczególnie cieszy nas, że możemy wspierać jej rozwój oraz dążenia do zwiększenia skuteczności i wydajności. Dołożymy wszelkich starań, aby w kolejnych latach zapewniać firmie CEB solidne wsparcie partnerskie.
Źródło: IFS

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top