loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że kompleks elektrowni wodnych Mahaweli, należący do firmy Ceylon Electricity Board (CEB), wdrożył system IFS Applications™.

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 


Firma IFS rozpoczęła proces wdrażania od elektrowni wodnych przy tamach Kotmale i Upper Kotmale w 2012 i 2013 roku. Po pomyślnym i szybkim wdrożeniu systemu IFS Applications w tych dwóch zakładach rozszerzono zastosowanie rozwiązania na sześć pozostałych elektrowni wodnych firmy znajdujących się w miejscowościach: Victoria, Randenigala, Rantambe, Ukuwela, Bowatenna i Nilambe.

Korzystając z systemu IFS Applications, kompleks elektrowni wodnych Mahaweli usprawni obsługę takich procesów, jak utrzymanie ruchu, zaopatrzenie, gospodarka magazynowa i zarządzanie dokumentacją.
Pomyślne wdrożenie systemu IFS Applications jest ważnym kamieniem milowym w rozwoju naszej firmy” — powiedział Sarath K Tilakaratna, zastępca dyrektora generalnego w firmie CEB. „Dzięki utworzeniu centralnego repozytorium informacji jest nam teraz dużo łatwiej usprawniać planowanie zasobów w naszej firmie, co w rezultacie umożliwia sprawną i wydajną pracę naszych zakładów.
Poorna Bandara, dyrektor generalny i dyrektor ds. konsultingowych w IFS South Asia dodał:
To ważny moment dla firmy IFS. Jesteśmy dumni z sukcesu kolejnego projektu ERP. We współpracy ze znakomitym zespołem projektowym firmy CEB pomogliśmy klientowi dostosować działalność jego przedsiębiorstwa i wdrożyć najlepsze praktyki biznesowe. Firma CEB jest ogromną instytucją w naszym kraju, dlatego szczególnie cieszy nas, że możemy wspierać jej rozwój oraz dążenia do zwiększenia skuteczności i wydajności. Dołożymy wszelkich starań, aby w kolejnych latach zapewniać firmie CEB solidne wsparcie partnerskie.
Źródło: IFS

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top