loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
21 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 55 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności, JEST JUŻ DOSTĘPNY DO POBRANIA!


KLIKNIJ I POBIERZ EGZEMPLARZ JUŻ DZIŚ!


PARTNERZY RAPORTU ERP 2021

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Alyaf Industrial Company, która jest liderem i największym, działającym od 23 lat, dostawcą geotekstyliów i geokompozytów na rynek Arabii Saudyjskiej zdecydowała się wdrożyć system IFS Applications™. Celem modernizacji jest zastąpienie obecnie stosowanego przez firmę systemu i wykorzystanie bogatszego wachlarza funkcji w ramach realizacji planów rozwoju przedsiębiorstwa.

 REKLAMA 
 RAPORT ERP 2021 - KLIKNIJ POBIERZ PORÓWNAJ 


System IFS Applications będzie pomagać w zarządzaniu całym cyklem wytwarzania i zaopatrzeniem firmy Alyaf, a także będzie obsługiwał produkcję o zmiennej konfiguracji oraz realizację zleceń na zamówienie. Oprócz tego system IFS Applications będzie także wspierać inne obszary funkcjonowania firmy, w tym: kadry, finanse, płace, zaopatrzenie, organizowanie i uzupełnianie magazynów, profilaktyczną obsługę techniczną oraz kierowanie pracą. Pozwoli to lepiej zarządzać wyposażeniem firmy. Dodatkowo system ułatwi przygotowywanie dokumentacji związanej z tymi procesami.

Firma Alyaf będzie również korzystać z narzędzia IFS Manufacturing Visualizer. Jest to w pełni gotowe rozwiązanie z możliwością konfiguracji, które na bieżąco dostarcza informacji na temat procesu wytwarzania, dotyczących zużycia surowców i materiałów.

Firma Alyaf posiada dwa zakłady produkcyjne oraz kilka magazynów i centrów sprzedaży na Bliskim Wschodzie. Z tego powodu potrzebuje rozwiązania, które będzie wspierać plany ekspansji rynkowej, wynikające z rosnącego zainteresowania oferowanymi przez nią produktami. Planuje się, że system IFS Applications zostanie uruchomiony w pierwszym kwartale 2016 roku.
Oferta firmy IFS zdecydowanie wyróżniała się na tle konkurencji”, stwierdził Nader Nafady, prezes firmy ALYAF. „IFS Applications 9 to zintegrowany, wszechstronny system ERP zapewniający obsługę kadr i finansów. Pomoże on nam skuteczniej kierować działaniem firmy w obliczu wymogów związanych ze złożonym procesem produkcyjnym. Biorąc pod uwagę dostępność lokalnego zespołu wsparcia oraz świetne referencje innych klientów, liczymy na długą i satysfakcjonującą współpracę z firmą IFS w trakcie realizacji planów rozwoju naszego przedsiębiorstwa.
Inwestycja w system IFS Applications pomoże zoptymalizować działalność operacyjną oraz ułatwi realizację planów ekspansji rynkowej firmy Alyaf- stwierdził Ian Fleming, dyrektor zarządzający IFS Middle East, South Asia & Africa. „Cieszy nas możliwość współpracy z firmą Alyaf. Celem naszych starań będzie zwiększenie wydajności i elastyczności funkcjonowania firmy w trakcie realizacji jej planów rozwoju.
Źródło: IFS

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top