loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Alyaf Industrial Company, która jest liderem i największym, działającym od 23 lat, dostawcą geotekstyliów i geokompozytów na rynek Arabii Saudyjskiej zdecydowała się wdrożyć system IFS Applications™. Celem modernizacji jest zastąpienie obecnie stosowanego przez firmę systemu i wykorzystanie bogatszego wachlarza funkcji w ramach realizacji planów rozwoju przedsiębiorstwa.

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 


System IFS Applications będzie pomagać w zarządzaniu całym cyklem wytwarzania i zaopatrzeniem firmy Alyaf, a także będzie obsługiwał produkcję o zmiennej konfiguracji oraz realizację zleceń na zamówienie. Oprócz tego system IFS Applications będzie także wspierać inne obszary funkcjonowania firmy, w tym: kadry, finanse, płace, zaopatrzenie, organizowanie i uzupełnianie magazynów, profilaktyczną obsługę techniczną oraz kierowanie pracą. Pozwoli to lepiej zarządzać wyposażeniem firmy. Dodatkowo system ułatwi przygotowywanie dokumentacji związanej z tymi procesami.

Firma Alyaf będzie również korzystać z narzędzia IFS Manufacturing Visualizer. Jest to w pełni gotowe rozwiązanie z możliwością konfiguracji, które na bieżąco dostarcza informacji na temat procesu wytwarzania, dotyczących zużycia surowców i materiałów.

Firma Alyaf posiada dwa zakłady produkcyjne oraz kilka magazynów i centrów sprzedaży na Bliskim Wschodzie. Z tego powodu potrzebuje rozwiązania, które będzie wspierać plany ekspansji rynkowej, wynikające z rosnącego zainteresowania oferowanymi przez nią produktami. Planuje się, że system IFS Applications zostanie uruchomiony w pierwszym kwartale 2016 roku.
Oferta firmy IFS zdecydowanie wyróżniała się na tle konkurencji”, stwierdził Nader Nafady, prezes firmy ALYAF. „IFS Applications 9 to zintegrowany, wszechstronny system ERP zapewniający obsługę kadr i finansów. Pomoże on nam skuteczniej kierować działaniem firmy w obliczu wymogów związanych ze złożonym procesem produkcyjnym. Biorąc pod uwagę dostępność lokalnego zespołu wsparcia oraz świetne referencje innych klientów, liczymy na długą i satysfakcjonującą współpracę z firmą IFS w trakcie realizacji planów rozwoju naszego przedsiębiorstwa.
Inwestycja w system IFS Applications pomoże zoptymalizować działalność operacyjną oraz ułatwi realizację planów ekspansji rynkowej firmy Alyaf- stwierdził Ian Fleming, dyrektor zarządzający IFS Middle East, South Asia & Africa. „Cieszy nas możliwość współpracy z firmą Alyaf. Celem naszych starań będzie zwiększenie wydajności i elastyczności funkcjonowania firmy w trakcie realizacji jej planów rozwoju.
Źródło: IFS

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top